Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Malola ale to nie miało być symetrycznie, tylko tak rozciągnięte z końca grubo a potem już cieniej . Ale wyszło tak jak wyszło Sad.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Lady wysyłam Cię na kurs do Pawlaczki . Tylko że ona teraz nie uchwytna - zwiedza Portugalię Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Mój decu zatrzymał się na poziomie podstawówki . Nie rozwijam się wcale . Kiedyś byłam nim zachwycona . Teraz realizuję się w biżu i scrapie . Nazbierałam jakiś czas temu trochę puszek i postanowiłam je ozdobić . Taki prosty decu                    
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
No i rozdrapały Sad Piękne puszki, jaka podstwówka, Wiolu? Wszystkie mi się ogromnie podobają, a najbardziej śliwkowa Smile
Odpowiedz
O, przepraszam. Śliwkowa zabrana na fb Wink))

Wiolka... Wszystkie cudne Smile))
Odpowiedz
Karola takie prace to się w podstawówce robi Wink - decupażowej . Z moim stażem powinnam już kończyć pewnie LO . Ale chyba gdzieś mnie zostawili na któryś z kolei rok Wink. To były żarty. Puszki jak puszki . Nic szczególnego w nich nie ma . Serwetka i lakier . Jakaś konturówka . Chciałam jedną zrobić z transferem ale mi nie wyszła Sad. Malola ten połysk to pewnie od farby chyba bianco platino . Fajnie że się Wam podobają.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Bardzo, bardzo fajne. Świetnie się prezentują ogólnie, a i w szczegółach mnie urzekają. Nie uważam, że to podstawówka. Robota świetna, czysto, subtelnie i super kompozycja.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
DD Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dokładnie to miałam na myśli wątpiąc w podstawówkę, czyste decou, ale zrobione staranie i pięknie, to nie podstawówka, to szkoła wyższa.
Odpowiedz
1,2 i 4 moimi faworytami! wszystkie starannie wykonane, technika jak ta lala Smile piękne chlapki na śliwce a ta perłowa poświata bardzo ładnie się prezentuje Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl