Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Karola to złote to taśma ozdobna Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Graż czy rozpoczęłam - coś tam dłubię . Ale jakoś marnie to wychodzi . Chyba w jakąś depresje popadam nic mnie nie cieszy . Ale w końcu wiem jak wygląda tafla . A wiecie dzięki komu Smile. Naszej Olinie . Zrobiłam z nią małą wymiankę przedmikołajkową Wink. Olka jak masz foty to pochwal się jakie cudo od Ciebie dostałam . To że osiągnę taką taflę to jak wygrana milion w totka Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
I już swiątecznie powoli się robi . Bombeczki takie prawdziwie świąteczne podobają się Smile
U Mnie Martyna chce białe ozdoby w tym roku , to styropianki , papierem , lakierem i gotowe
Big Grin
Odpowiedz
Pokazuj Smile.

Kasia teraz są modne sznurkowe Smile. Oklej białym sznurkiem styropiankę jakąś delikatną koroneczkę i będzie miodzio Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ren dzięki . Ela może i masz rację że ja od takich małych Smile. Kupiłam dwa pudełka mam na nie fajne motywy i pomysły . Jednak boję się co bedzie z lakierowaniem . Najwyżej podrzucę którejś Wink. Może w zamian jakiejś wymianki mi polakieruje Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wydruk na papierze ryżowym . Domalowywane około 2cm wokół motywów . Lakier vidaron ( chyba widać jak się błyszczy Wink)                    
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Gosia dzięki . Taśma jest ze sklepu pasmanteryjnego . Do wszystkich moich bombek takiej używam . Oczywiście złotej Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Świetne są! Mikołaje kochane i urocze Smile
Brawa za domalowanie!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Domalowane? Gdzie? Ja tam nic nie widzę Wink
Zabieram skoro ich jeszcze nikt nie zaiwanił Smile
Odpowiedz
Przepiękne, Wiolu Smile Zapachniało choinką Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl