Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Świetna buteleczka Wink)) Motyw rządzi Wink Iście walentynkowy Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
I mnie się buteleczka bardzo podoba, prosta nie przesadzona taka jak lubię Smile
Odpowiedz
Justynka jak Nata wypiła to pusta Wink. Była napełniona morelową nalewką. Fajnie że się Wam podoba moja praca. Te ciapania trzeba było jakoś wkomponować w motyw . Myślę że wyszło całkiem całkiem . I muszę się jeszcze pochwalić że z transferem nie miałam żadnego problemu . Wyszedł idealnie .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ja swoją zostawiłam na święta . W poście nie piję Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Mery ja nie jestem trunkowa więc może nie zgadnę jaką miksturkę dolałam . Renia a TY to wszystko musisz zobaczyć Wink. Żartuję oczywiście .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ładniutka Smile
I fajnie, że tył też przyozdobiłaś Smile
Odpowiedz
Reklama
b-b Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Zawieszki z mdf. Papier ryżowy. Cieniowanie. Lakier widaron.


Załączone pliki Miniatury
               
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiola Wink)) zaszalałaś kobieto Wink) Śliczne motywy i piękne cieniowania Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Śliczne są. Bardzo mi się podobają. A jaka jest ich wielkość?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl