Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich :)
#1
Witajcie!
Mam na imię Oliwia i mam 14 lat. Od niedawna zaczęłam interesować się decoupage i planuję się go nauczyć Smile Cieszę się, że znalazłam to forum bo na pewno dowiem się przydatnych rzeczy, a nie chcę kupować książek.
Ozdobiłam jedno pudełko tekturowe, ale powychodziły mi straszne zmarchy Tongue Mam nadzieję, że to z czasem się wyćwiczy.



Życzcie mi powodzenia.
Odpowiedz
Reklama
#2
witaj Oliwka . Ciekawe czy zostaniesz z nami na dłużej czy tylko zawitałaś na chwilkę Smile.
Odpowiedz
#3
Mam nadzieję, że na dłużej Smile Bo nie zaprzeczam, zdarza mnie się mieć do czegoś słomiany zapał, ale jak na razie się wciągnęłam. Zobaczy się jak wyjdzie.
Odpowiedz
#4
Czasami bawię się translatorem. Ponoć to znaczy 'deszcz popiołu' z łaciny, ale wiem, że tłumacz google nie zawsze dobrze podpowiada, więc dokładnego tłumaczenia nie znam. Ale znaczenie pewnie przybliżone jest i to najważniejsze Wink
Odpowiedz
#5
Mimo że po łacinie, brzmi jakoś indiańsko Big Grin

Witam Cię serdecznie i ja. Życzę cierpliwości i duuuużo radości :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#6
Witaj. Badz wytrwala a osiagniesz wszystko.
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj Oliwio Smile Trafiłaś nader dobrze. Nauczysz się tu wiele, oj wiele. Może nawet wszystkiego Smile
W każdym razie o wszystkim co trzeba się dowiesz.
Odpowiedz
#8
Cześć Oliwko - chyba jednak wolę Oliwię, niż Deszcz Popiołu, nawet jeśli brzmi dobrze po łacinie Big Grin
Zapraszamy, jeśli wytrwasz w fascynacji decoupage, to tu na pewno sporo masz szansę się nauczyć.
Odpowiedz
#9
Dziękuję wszystkim za miłe powitanie Smile
Odpowiedz
#10
Cześć Oliwka - milo nam cię gościć spoko z czasem sama zobaczysz że jedyny kłopot w decu to będzie jaki motyw zrobić i na który się zdecydować, bo cała reszta techniczna nie będzie już miała przed tobą tajemnic, czego ci życzę i za co trzymam kciuki
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl