Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prace DecuPUG - podkładki i chustecznik w maki, str.19
No to kolejna praca. Narobiłam sie przy niej, a co schowałam do pudła to od nowa wyciągałam i szlifowałam i lakierowałam. Pierwszy raz używałam bejcy i bitumu, naczytałam się wiele wcześniej o tej metodzie postarzania, ale przyznam że przed tapowaniem bitumem serce biło mi 180/minute! Pokryte ponad 20 warstwami lakieru Flugger półmat. Zresztą... zapraszam! Smile

PS. Tylko krowa nie zmienia zdania a ja, jako miłośniczka kOlOrOwYcH pudełeczek dla dzieci wkręciłam się w vintage!

               
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Bardzo ładne pudło. Napis jest super Wink))
Odpowiedz
Klimatyczne Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dekupużku, ewoluujesz Smile
Fajna herbaciarka!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Super! U mnie zawsze cieniowanie bitumem kończyło się tragedią Big Grin
Odpowiedz
O Mopsiku! Akuratna Herbaciarka. Napis i paćko-kropki ładnie grają. Super!
Odpowiedz
Reklama
Super! Ja również jestem fanką kolorowych dziecięcych pudełek i jeszcze nie miałam odwagi na takie postarzane pudełko Smile
Odpowiedz
Brawo. Pudelko bardzo ladne.
Musze zapamietac tekst o krowieTongue
Odpowiedz
Czy macie już kalendarze na 2015 rok? Smile Ten poszedł do babci mojego męża, która pokazała mi gdzie jest budka rybaka, u którego kupuję teraz ryby - więc w jakiś sposób ma dla mnie wartość sentymentalną. Poza tym, mieszkamy nad morzem, więc jakżeby inny motyw? Smile Przypuszczam, że nasz pan rybak od kilku dni nie wypływa w morze z powodu sztormu, chociaż widzę z okna kilka statków.
A jak zostało zrobione "niebo"? Czekam na Wasze pomysły Smile

           
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Podoba mi się ta podkładka, a zwłaszcza to, że główny motyw jest u dołu, a niebo łagodzi całość. Może popracowałabym jeszcze nad tą granatową krawędzią, może bym z niej zrezygnowała, może bym użyła jaśniejszej farby? Co do tego cudnego nieba (jak ja za nim tęsknię...), stawiam na woreczek foliowy lub innego "zgniotka" maczanego w białej farbie.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl