Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odgapiona herbaciarka str. 15
#1
Witam serdecznieSmile Jak już pisałam w Witalniku moja przygoda z decou dopiero się zaczęła. W związku z tym, ze czytanie to również moja pasja pierwszą pracą nie mogło byc nic innego jak tylko zakładka do ksiązkiSmile Załączam dwie pierwsze prace. Zdjęcia niezbyt dobrej jakości. Zakładka z motylami to motyw wydarty z serwetki, spękania dwuskładnikowe, patyna. Zakładka z aniołkami to również motyw wydarty z serwetki oraz szablony. Liczę na Waszę szczere opinieSmile Krytyka mile widzianaSmile W końcu człowiek uczy się na błędachSmile

               
Odpowiedz
Reklama
#2
Jestem pod wrażeniem, że zaczynasz swoją przygodę z decou od kraka dwuskładnikowego, a nie od jednoskładnikowca.
Podziwiam i pochwalam!
Obie zakładki fajne, choć pierwsza lepsza - fajnie skomponowana, z delikatnymi pęknięciami, w drugiej zrezygnowałabym z górnych aniołków, w zupełności wystarczyłyby te dolne, zakładka - i tak "ciężka" już poprzez dość mocny stencil - dodatkowo została jeszcze tymi górnymi aniołami dociążona...

Ale jesli to są Twoje pierwsze prace, to brawo!
Oby tak dalej Smile
Odpowiedz
#3
Dziękuję za opinie, dobre słowo i wskazówkęSmile
Odpowiedz
#4
Nie ma za co Smile

Pobuszuj po watkach dziewczyn, pooglądaj, poczytaj co piszą, jak komponują motywy w swoich pracach, a gwarantuję, że szybko załapiesz co i jak.

Mamy tu spore grono bardzo utalentowanych decouczarodziejek, naprawdę.
Jest co oglądać.
Odpowiedz
#5
Grarut dziękuję bardzoSmile tak to pierwsze "koty" i bardzo mnie to wciągnęłoSmile
Odpowiedz
#6
Mnie się bardzo zakładeczki podobają. Ja może bym tylko dała cieńszy sznureczek i bez tego grubego supełka aby łatwiej zamykała się książka Wink
Za krak pokłony bi ja dekuje jakieś 4 lata i mi krak nie wychodzi.
Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
I ja dołączam się do achów i ochów Smile
Jeśli to są naprawdę Twoje pierwsze prace, to Kochana, masz talent. Wybacz to "jeśli", ale pierwsze prace, które widziałam (w tym i moje) - inaczej wyglądały Wink Brawo za dwuskładnikowca, szablony, wtapianie w tło i kompozycje. Uwielbiam serwetkę, z której wybrałaś motyle.
Brawo!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#8
Że pierwsze...? No to szcun Smile
Twórz następnie i koniecznie pokazuj.
Odpowiedz
#9
(10-25-2014, 09:27 PM)Virgo_777 napisał(a): Że pierwsze...? No to szcun Smile
Twórz następnie i koniecznie pokazuj.
zgadza się z wszystkimi przedmówczyniami - brawo
Odpowiedz
#10
Piękne prace...dziewczyny już wszystko powiedziały...mogę tylko wzdychać...lubię czytać i zakałdek nigdy dość...
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl