Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odgapiona herbaciarka str. 15
#41
Witajcie,
Zainspirowana Abaskowym serduchem z motywem ptaszków dzisiaj stworzyłam coś w ten deseńSmile Serwetka klejona na żelazko, szpachla z budowlanego imitująca śnieg, trochę brokatu, chlapania i wyszło coś takiego. Narazie tworzę (chyba za dużo powiedziane) rzeczy małe, nie szaleje z technikami, wszystko powolutku, bo ja taki boi tyłek jestemSad Może w koncu "zaszaleję" i stworzę coś "większego"...np. szkatułkę...

P.S Można się od Was tutaj wiele nauczyćSmile


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Reklama
#42
Kochana, a czym Ty to wylakierowałaś, bo wygląda jak ze szkła! Pięknie, nie masz się czego obawiać - bierz się za większe rzeczy Smile
Odpowiedz
#43
Śliczny magnesik, no błyszczy się cudnie! Podoba mi się też rozmieszczenie śniegu.
I nie bój się nic. Najlepiej uczyć się na własnych błędach Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#44
No właśnie, czym wylakierowałaś? Jest śliczne. Jak coś się spierdzieli, to zawsze można poprawic. Coś o tym wiem! A to też niezła nauka i frajda do wypróbowania i podjęcia kolejnych wyzwań, ojjj wiem coś o tym Smile Od czego jest forum i Internet? Smile Ostatnio złapałam się na tym, że oglądałam po raz nasty ten sam filmik z Inspirello. A jak już dużo będziesz umiec, to stwierdzisz że jeszcze mało wiesz i czas na kolejne wyzwania. I to jest najfajniejsze w decu Smile
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
#45
Rzeczywiście bardzo klimatyczny drobiazg.
Mnie też wprawił w zadziwienie (pozytywne!) ten szklany błysk lakieru.
Możesz śmiało się brać za coś większego.


______________________________________________

A przed Inspirello szczerze ostrzegam.
Tak wielu błędów jak w tych filmikach, to w żadnych innych nie widziałam.
To nie najlepszy wzorzec do nauki...
Odpowiedz
#46
Przeuroczy ten magnesik, te ptaszki są mega fajniste Smile pprzepiękny ten błysk, również pytam co to za lakier ? Smile
Odpowiedz
Reklama
#47
(11-17-2014, 09:42 AM)Merilon napisał(a): Przeuroczy ten magnesik, te ptaszki są mega fajniste Smile pprzepiękny ten błysk, również pytam co to za lakier ? Smile
Altax lakier szybkoschnący do wnętrz połysk

Dziękuję Wam serdecznie za miłe słowaSmile
Odpowiedz
#48
o kurcze, znam ten lakier, miałam go kiedyś, ale ja takiego błysku nim nie osiągnęłam Smile
Odpowiedz
#49
Cudny błysk magnesika aż wprawia w zdumienie Wink))
Koniecznie bierz się za większe rzeczy. Nie wbijaj sobie do głowy, że coś może się nie udać.
Baw się decu. Nawet jeśli coś nie wyjdzie to od tego świat się nie skończy.
Smile
Odpowiedz
#50
magnesik jest uroczy...oślepił mnie połysk lakieru...uwielbiam takie czysciochy błyszczące. Ja go tak cap carap....
Wg mnie większe powierzchnie zdobi się łatwiej i ręka się tak nie trzęsie jak przy maleństwach. Wiadośka, że trzeba zwracać uwagę na to czy na tamto i to bez znaczenia czy to maleństwo czy coś większego...wiec nie trzęś portami tylko łap coś większego...pierwsze koty za płoty i poleci...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl