Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage ze zdjęcia
#1
Od niedawna się tym zajmuję i ta praca najbardziej mi sie podoba. Zdjęcie mojej siostrzenicy. Czekam na wasze opinie Tongue


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Reklama
#2
Tak, ramka w środku w trochę innym odcieniu, przeszlifowana góra, dużo lakieru i szkatuła może iść na wystawę.
Brawo!

A może byś odwiedził witalnik?
I coś o sobie powiedział?
Odpowiedz
#3
Ile to jest "od niedawna"? Bo chyba dużo Smile Wg pracy na świeżynkę mi nie wyglądasz. Świetna szkatułka na skarby i tak jak Dziewczyny już powiedziały, wewnętrzna ramka zbyt się odróżnia od reszty.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#4
Tak ramka się rozróżnia troszeczkę od reszty niestety. Ale też nie chciałem smarować wszystkiego na prawie czarno. I tak wyszło zdeczka ponuro Smile Dziękuję za miłe słowa . Zabieram się do roboty bo mam pomysł na następną !
Odpowiedz
#5
Mnie również bardzo się podoba Smile szczególnie wieczko z rysami na zdjęciu mnie urzeka. Całość przemyślana. O ramce już była mowa. Poza tym super Smile podobnie jak DD myślę, że to nie tak od nie dawna... Tongue jestem ciekawa Twoich następnych prac Smile
Odpowiedz
#6
Mój pierwszy post na tym forum napisałem 11-13-2014 i od tamtego czasu można liczyć moją przygodę z decoupage. Super hobby Smile Jeśli zrobię coś ciekawego na pewno się jeszcze pochwalę
Odpowiedz
Reklama
#7
no to rzeczywiście niedługo Smile a jak pięknie.
Odpowiedz
#8
Praca od niedawna, tak? Ide schowac moje starocieSmile
Podoba mi sie pudelko. Dziewczynka sliczna, boki ladne. Tylko ta ramke wokol lusterka to ja bym tez machnela tym ciemnym. Mnie by tak spasowalo.
Odpowiedz
#9
Mi się wszystko w Twojej pracy podoba . Jestem pod ogromnym wrażeniem Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#10
Świetna praca a siostrzenica jest słodka Wink)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl