Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Cavi - zachwycam się latonagem'em Big Grin Ja próbowałam, ale jakoś on mnie nie lubi - brzydko mi wychodzi i nie ma co wykorzystać, albo robię dziurę, pomimo starania się Sad I ten pomysł z mokrymi ręcznikami - super, muszę zeszpaczyć Wink
Odpowiedz
Reklama
Marta, dziękuję Smile Klej na gorąco to świetny pomysł.
Marzenko, dzięki Smile Ja muszę eksperymentować, inaczej bym się znudziła za szybko. W decu i okolicach trzyma mnie właśnie to, że jest tyle rzeczy do spróbowania Big Grin
Aniu, a myślisz, że w moim nie ma dziur? Jeśli tak, to się mylisz Wink Są. Jeszcze sporo muszę poćwiczyć i nabyć dłutka, żeby nie dziurawić. Dziękuję, zeszpaczaj na zdrowie Smile Tam poszła czarna akrylowa i na nią rozwodnione metaliczne lidlowe, a i chyba srebrzanka. Potem jeszcze patyna.
Odpowiedz
To jeśli są, to wspaniale ukryte Big Grin Wiesz, ja mam takie dłutka do pergamano, są bardzo wygodne i w różnych kształtach Smile
Odpowiedz
Super te "bzdurki". Jedynie co, to w tym z ważką to bym usuneła tą koronkę. Dla mnie jest taka....z innej bajki, kompletnie nie pasuje do całości (moja Brzydsza Połowa też tak mówi, ale On z zasady nie lubi koronek Big Grin )
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Dzięki za odwiedziny Smile Coś tam musiało być, bo bez wyglądało pusto, brakowało czegoś. Przymierzałam różności i zdecydowałam się na tą koronkę.

Aniu, rozglądałam się za dłutkami do embossingu, myślisz, że lepiej takie do pergamano? Prawdę mówiąc nie wiem czym się różnią Sad
Odpowiedz
Cavi, myślę, że to bez znaczenia Smile
Odpowiedz
Reklama
Podoba mi się ta puszka z ręcznikami na pędzelki Wink)) Druga pasuje mi bardziej jako lampion ale bez tej koronki Wink))
Można też użyć namoczonych i lekko osuszonych ulotek, którymi nam zasypują skrzynki pocztowe. Np z Lidla albo Tesco Wink
Kiedyś też użyłam ręczników i wikolu do zrobienia takiego kartonu po butach Wink Fajna zabawa Wink)

   
Odpowiedz
Świetne pudło, wygląda jak stara żelazna skrzynia Smile A zabawa jest przednia, tylko łapy się trochę kleją Big Grin
Odpowiedz
A tu moje pudło na przydasie. Od dawna leżą zachomikowane różne pudełka do ozdabiania, w końcu zaczęłam. Zmotywowały mnie prezenty od Ginger, nie chciałam, że leżały śliczności w nieozdobionym Smile
Przy okazji potestowałam sobie patynę Talensa, której w końcu dopadłam (jak coś zamawiałam przez neta, to akurat w tych sklepach nie było, a ostatnio udało mi się trafić w miejscowym sklepie plastycznym Smile). Idealnie się nią pacia i rozmazuje, dla mnie dużo lepsza niż Pentart i Stamperia, które miałam.

               
Odpowiedz
Ciekawie zrobione paski, fajna kolorystyka, kropeczki - a jaka funkcjonalność! Brawo Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl