Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Śliczne serducho i jakie milaśne kotecki Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Świetne wykonanie. I piękny kolor brązu w środku. Mmm...
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Niby z zasady nie przepadam za kotami, ale jak już jakiegoś dorwę to muszę go wykiziać Wink Super pudełeczko. Powiedz mi tylko... Jak dokładnie zrobiłaś te boki, że wyszły Ci takie jakby kamyki (nie wiem jak to nazwać)?
A dedykacja super! Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Renatko, nic się nie dzieje i nie widać, pokażę Ci na żywo to pudełko, jak się uda spotkać Smile
B-b, dziękuję Smile
Marzenko, dzięki Smile W środku jest to samo co na bokach, czyli bejca Dragona, kolor sosna.
Tinu, to taki szablon:
   
(przepraszam za łapkę, ale nie zauważyłam robiąc fotkę i nie chciało mi się już powtarzac, szablon widac Big Grin)
Przez ten szablon biały akryl, trochę jasnozielonego tuszu do stempli i troszkę brązowej patyny.
Odpowiedz
Kociaki urocze, ale samej serwetce też urocze. no, ale to Twoje kropkowanie i szablon... Kur...czaczki, Ty też masz to "coś" w łapkach.
Odpowiedz
Justynko, Elu, bardzo dziękuję Smile
Ja też mam fajnie, bo Piotr jest bardzo zdolny w innych dziedzinach Smile
Odpowiedz
Reklama
Cudne pudelko ( kocham kociaczki) Wink))

A jeszcze zapytam.
Dlaczego z takim opóźnieniem to pudełko? Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Karola gdzie można kupić taki szablon? Czy on tylko do tapowania się nadaje czy można coś grubszego zrobić? Jeśli chodzi o pudełko to dla mnie cudo. Motyw kotowy wymiata. O wykonaniu nie ma co pisać bo perfekt Wink. A co Piotruś trzyma w tym pudełku?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dziękuję, Dziewczynki, cieszę się, że Wam się podoba Smile
Solenizant pudełko otrzymał w terminie, ale ponieważ ja nie byłam jeszcze całkiem zadowolona, chciałam je jeszcze dolakierować na wierzchu i trochę mi z tym zeszło. A potem nigdy mi nie weszło w oczy we właściwym momencie, czyli jak robiłam zdjęcia. Teraz w końcu sie zeźliłam i zrobiłam mu zdjecia bez towarzystwa Wink
Były cukierki, a teraz się zastanawia, co w nim trzymać Smile
Szablon kupiłam tu http://sklepik.na-strychu.pl/pl/p/Maska-...rska/25191
Spokojnie można wykorzystywać do past, a również do embossingu.
Odpowiedz
Dziękuję, Grażynko Heart
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl