Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Dziękuję, Dziewczynki za komentarze Smile Mnie się to złotawe tło na kuli komponuje z całością, ale wiem, że może być kontrowersyjne, jednym się będzie podobać, innym nie Smile
Wiolu, dzięki za poparcie dla kulki Wink Brokat na mokrą konturówkę to fajny efekt, spodobało mi się już dawno, co widać na takiej malutkiej bombeczce sprzed chyba 5 lat, którą wrzuciłam w jednym z pierwszych wpisów (taka czerwona ze złotymi gwiazdkami).
A te sopelki akrylowe sa wdzięczne w obróbce, szkoda, że tylko trzy kupiłam. Drugi już prawie skończony, trzeci czeka na pomysł.
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję, Słonko Smile

Następne trzy bombki, tez plastiki, seria ze spękaniami.
           
           
           
Odpowiedz
Karola piękne wszystkie 3 Smile. Na ostatniej te esy floresy klejem z brokatem robiłaś czy czymś innym?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiolu, to tak samo jak poprzednio, konturówka (czarna) i drobny srebrny brokat. Ostatnio również miki sypałam na mokrą konturówkę, też fajnie wygląda.
Odpowiedz
Ale super Smile Tak, wszystkie trzy!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Śliczne bombeczki Wink)
Spękań to Wam wszystkim tak kurna zazdraszczam, że aż mnie w środku pali Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
A Cavi, wszystkie trzy jak nic! Kurde, kurde, pięknie Ci powychodziły (całkiem zupełnie pewnie same... Wink).
Hania, jak mnie wyślą na szkolenie do Gdańska to wpadnę do Ciebie i Ci pokażę spękowywanie. Ale wiesz, że to one, znaczy kraczydła, rozdają karty..? Wink
Odpowiedz
Deduś, dziękuję Smile
Renatko, też ją lubię Smile
Haniu, też długo zazdraszczałam, w końcu zaczęło wychodzic. Co i jak napisałam u Ciebie w wątku. Dziękuję Smile
Justynko Heart No same. Zwłaszcza kraki to już wiadomo, że wychodzą jak same chcą Smile A reszta to też trochę tak, człowiek zamierza, a wychodzi samo coś tam. Lepiej albo gorzej niż zamierzał Tongue
Grażynko, popatrzyłam raz jeszcze i nadstawiam łapki. Należy im się, za bardzo chyba je swędziało do zapełnienia pustego czymś jeszcze. Skłaniam się teraz do tego, że było zostawic pusto...
Odpowiedz
Piękne! Mnie urzekło serduszko z dzwoneczkami. Szkoda, że zabrane przez Grażynkę ;(
Spękań zazdraszczam również!
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Piękne te bombeczki, takie w sam raz nieprzerysowane ;o))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl