Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek
Pnie Boże spraw, żeby mię się tak chciało jak mi się nie chce Sad
Odpowiedz
Reklama
Oj, wolne w pracy wezmę i koczować będę Smile
dzięki Smile
Odpowiedz
Butelka - stała sobie zagruntowana i pomalowana farbą. i przyszedł na nią dzień, bo potrzeba byłą nagląca - butelka na nalewkę szybko.
               
Odpowiedz
Czyściutkie decou, tylko nalewać tę nalewkę i wlewać do gardziołka Cool
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Fajnie Ci wychodzą te szklane rzeczy, ja zbieram coraz większą kolekcję do ozdoby, ale jeszcze nie nabrałam na szkło odwagi ;o)
A jaka nalewka zagości w liściastej butelce? Nalewki są jak to mówi moja ciocia "dla zdrowotności" i któż by się z nią spierał, kiedy faktycznie są pyszne ;o)
Odpowiedz
(04-14-2014, 12:14 AM)malola napisał(a): to musowo będzie na nalewkę z dzikiej róży Smile

... albo z dzikiego bluszczu Tongue (nalewka: 30 g grubo pokrojonych świeżych liści bluszczu i kwiatów fiołka wkładamy do zamykanej butelki od wina i zalewamy wódką lub dżinem. Codziennie wstrząsamy zawartością. Po czterech tygodniach przecedzamy i przelewamy do innej butelki. Pijemy w przypadku kaszlu codziennie ½ łyżeczki.)

W obu przypadkach się nada Smile
Odpowiedz
Reklama
O masz nalewka z bluszcza! A ja zawsze myślałam, że to trująca roślina. ;o)
Hmmm...
Jeszcze pozostaje pytanie z jakiego bluszcza/bluszczu?
Takiego z doniczki czy takiego jaki czepia się drzew?
Odpowiedz
Jak dla mnie to butelka świetna. Czyściutka i taka dopieszczona Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Poison IvySmile
Podoba mi sie.
Odpowiedz
Nalewka ma być nie wiem jaka Sad. Butelka zamówiona, ma być oddana szybko, wypełniona nie wiem czym i oddana dalej nie wiem komu.
Reni, też myślałam, że to decoupage jest, prosty (bo tak najbardziej lubię), ale decoupage. Jednak często takie prace nazywane są "wyklejankami". Trudno, tak lubię i tak robię, i pomijając incydenty "szaleństw maziowych" tak zostanie, bo lubię kiedy przedmiot po "zdekupażowaniu" dalej wygląda jak przedmiot tylko trochę... ładniej ? ciekawiej ? inaczej ? Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl