Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek
Skrzynka jest piękna, bardzo mi leży ta kolorystyka do spółki z wielką różą Smile Szkoda, że krak tak zgłupiał Sad Jaki to krak?
Odpowiedz
Reklama
Cavi, krak Dali i pierwszy raz tak zrobił.
Marta, zdjęcia w moim wykonaniu to jeszcze wieksza porażka niż "działalność" kraka. Jak dla mnie to w rzeczywistości ilość białej pasty na dole pudełka i w spękaniach dobrze razem wyglądają. Na zdjęciach na wieku widać jakby białawe plamy - w rzeczywistości ich nie ma.

Nie odpuszczę, zrobię jeszcze coś tak "na odwyrtkę".
Odpowiedz
Taka mroczna ta szkatułka Smile Ja nigdy jeszcze nie próbowałam klejenia na ciemnym tle. A z tym krakiem to znam to uczucie, miałam tą samą sytuację na mojej deseczce kuchennej, w której taki efekt końcowy w sumie mi nie przeszkadzał, i w wieszaku na klucze. Tam to już w ogóle był kosmos, bo lakier mi popękał pomimo iż pomiędzy spękaczem a lakierem była warstwa farb i szlifowania Big Grin kraki są szalone i tyle Big Grin
Odpowiedz
Merilon, nie kleiłam na ciemnym tle. Kleiłam na białym, tylko dwie warstwy tego samego motywu.
Szaleństwo kraka to jedno, a "wybitne zdolności" moje to drugie.. Undecided
Odpowiedz
Merilon, nie kleiłam na ciemnym tle. Kleiłam na białym, tylko dwie warstwy tego samego motywu.
Szaleństwo kraka to jedno, a "wybitne zdolności" moje to drugie.. Undecided
Odpowiedz
A mnie się podobuje i już Wink) U mnie krak nie wychodzi wcale Sad a u Ciebie podwójnie, o! Wink
Odpowiedz
Reklama
Takie klasyczne decoupage kojarzy mi się właśnie z ciemnym tłem .Krak mi się podoba. Wygląda jak faktura liści.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Na liście nowych postów widzę, że Atanerka coś napisała. Wchodze w wątek i nie ma jej wpisu. Wchodzę na jej profil i widzę, że napisała.
Kur... (nie...czaczki). O co tu chodzi?
Odpowiedz
O! Jest post Smile
Kraki to faktycznie urwiski są ...
Odpowiedz
Nic sie nie martw. Mnie kiedys jednoskladnikowy tak spekal, ze kanion colorado przy spekaniach to pikus.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl