Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek
Ale wiertła są, jak rozumiem, od wiercenia tj. otworów. A co z wycinaniem? Do tego to chyba frezy, co nie? Czy wiertłem też w bok jedziesz?
Odpowiedz
Reklama
Kiedys sprobuje wiercenia. Jak na razie mam tylko dremela - wlasciwie nie ja a slubny, ale pewnie pozyczySmile Niestety jeszcze jaj nie kupilam do wircenia. Moze za rok.....
Twoje wierconki bardzo ladne. Lubie bratki. Wdzieczny motyw i zawsze pasuje.
Odpowiedz
Normalnie kocham pisanki z króliczkami Wink))
Kiedy lakierowałam ażurkowe to pędzel w lakierze maczałam delikatnie tak, aby jego nadmiar nie ściekał na dziurki.
Każdą wydmuszkę, po wywierceniu dziurek, wkładałam na ok 15-20 min do ACE aby usunęła się błonka ze środka i wydmuszka zbielała Wink
Odpowiedz
(03-29-2015, 01:56 AM)martag90 napisał(a): Ale wiertła są, jak rozumiem, od wiercenia tj. otworów. A co z wycinaniem? Do tego to chyba frezy, co nie? Czy wiertłem też w bok jedziesz?
Właśnie tak, wiertełko do dziurek prowadziłam powolutku tak, żeby powstały podłużne wycięcia. Próbowałam też takie esyfloresy wycinać, ale nad tym musze popracować.

(03-29-2015, 11:38 AM)abask napisał(a): Każdą wydmuszkę, po wywierceniu dziurek, wkładałam na ok 15-20 min do ACE aby usunęła się błonka ze środka i wydmuszka zbielała Wink

Hanuś, też wkładałam do ACE i wierzchnia strona zbielała, a wnętrze pozostało ciemne. Może takie skorupki i tyle.

Cieszę się bardzo, że podobają się jajuszkaSmile Dziękuję Duszki Smile
Odpowiedz
Virguś, piękne pisanki Smile Każda dopracowana. Bardzo fajny jest wzór z okrągłymi dziurkami różnej wielkości. Najbardziej urzekły mnie jajeczka z drugiego rzutu Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dzięki DeDuś Smile
Odpowiedz
Reklama
no piękne te jajuszka, każde inne ale wszystkie cudne Smile
Odpowiedz
Merilon ... Wink Smile
Odpowiedz
Justynka musisz pokazać jak się wierci Wink. Tego to jeszcze nie umiem Smile. Fajowskie pisaneczki .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
(03-29-2015, 11:38 AM)abask napisał(a): Każdą wydmuszkę, po wywierceniu dziurek, wkładałam na ok 15-20 min do ACE aby usunęła się błonka ze środka i wydmuszka zbielała Wink

Hanuś, też wkładałam do ACE i wierzchnia strona zbielała, a wnętrze pozostało ciemne. Może takie skorupki i tyle.


Jeśli środek pozostaje ciemny to znaczy, że moc Ace się skończyła i trzeba je wymienić na inne, albo zdecydowanie dłużej trzymać.
Jak sama testowałam Ace to wychodziło na to, że każde kolejne jajko musiało dłużej w tym wybielaczu leżeć. Jak nalejesz świeżego Ace to już po kilku minutach możesz wyciągnąć wydmuszkę.
Ja mam specjalnie zagięty drucik którym wyciągam wydmuszkę i zerkam czy już jest ok czy jeszcze musi poleżakować w tym Ace ;o)))

Zabieram króliczkę w kwiatuszkach i znikam ;o)))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl