Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek
No to opowiadam. Dół szkatułki pobejcowany, paski malowane farbą, która była uprzejma popękać bez użycia wspomagaczy (no właściwie to pomogłam jej gorącym powietrzem z suszarki). Mocno przetarte pastą woskową. W rzeczywistości te spękania nie są tak mocno widoczne, a brązowe pasy łagodnie postarzone. Wieko to struktura z farby, biały kwadrat też z farby i też lekka struktura. Motyw to papier ryżowy (żeby nie było, że nie dekuWink). Wszystko przeciągnięte pastą i dość mocno lakierowanie, ale nie na gładko (pod palcami nadal czuje się strukturę). Wnętrze to farba w kolorze starego złota pobryzgana kropkopodobnie trzema kolorkami i wylakierowana. Mieni się to starym złotem i połyskuje, i za nic nie umiem tego dobrze obfocić.
Odpowiedz
Reklama
...bo kropki i paski? Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dziękuję Smile
Odpowiedz
oli napisał(a):
(10-09-2015, 06:05 PM)DecouDream napisał(a): ...bo kropki i paski? Big Grin

Ja zupełnie nie wiem skąd wiesz!!! NaughtyNaughtyNaughty
Szczelałam Kisss
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Big Grin szczał w dyszkie Wink
Odpowiedz
Łoj... lepij nie...
Odpowiedz
Reklama
W sumie racja Wink Już żadnych "szcz"... Wink
Odpowiedz
Dziękuję Smile
Grażka, lepiej szczere "ładna" niż słowotok bez pokrycia. Chociaż miło się czyta nieco rozwinięte wypowiedzi Smile
Odpowiedz
Szczajam więc o co chodzi, nie trzeba mnie oszczegać, szczymuję się już ze słowami ze "szcz" Kisss
Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
DeDuś, tak całkiem to może nie. A "szczególnie", "szczegół", "szczegółowo"..? No weź, tak całkiem to nie...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl