Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam się
#1
Smile 
Witam!
Zastanawiam sie od czego zaczac... moze od tego, ze na imie mam Paulina i odkad pamietam jestem przekonana ze jestem bardzo malo kreatywna i zupelnie nieuzdolniona plastycznie. Wczoraj wieczorem po dlugich poszukiwaniach "czegos na nude" zaczelam czytac o decu i to byla milosc od pierwszego wejrzeniaSmile
I tak pobieglam dzisiaj do sklepow plastycznych i po poludniu, zaopatrzona we wszystkie potrzebne produkty zaczelam tworzycSmile
jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie ale chyba znalazlam nowa pasje!
Mysle, ze dzieki temu forum i Wam moja kreatywnosc zacznie sie rowijac.
Pozdrawiam goracoBig Grin
Odpowiedz
Reklama
#2
Ja również witam serdecznie w naszym gronie Smile
Odpowiedz
#3
Ojojjj! Czekam na pierwsze prace ;D
Odpowiedz
#4
Robia sieSmile A jak sie tylko zrobia to sie pochwale Big Grin
Dziekuje za mile powitanie.
Odpowiedz
#5
Witaj w naszym zakręconym towarzystwieSmile
Odpowiedz
#6
witaj PaulinoSmile
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj!

Cieszę się, że już tworzysz i czekam na wyniki! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#8
Cześć! Ja też jestem nową pasjonatką, dzisiaj zagruntowałam już dwa pudełka, polakierowałam kolejne, poprawiłam wczorajsze a teraz szukam motywu na dwa pierwsze Smile To nieźle wciąga Smile Zerknij tutaj: http://pixelparrot.blogspot.com/ wrzucam tutaj co lepsze rzeczy do druku nadające się wg mnie do dekoracji Smile Codziennie dwa posty hehe, pozdrawiam!
Odpowiedz
#9
Witajcie moje drogie Big Grin
Moje pierwsze prace prawie sie koncza - jeszcze kilka warstw lakieru i bede sie chwalila chociaz nie do konca jestem zadowolona, no ale to dopiero poczatki. Od rana szukam przedmiotow w domu ktore moglabym poddac metamorfozie i mam do was jedno pytanie, moze juz padla na nie odpowiedz na tym forum ale nie moge znalesc - jak jest z myciem np szklanych misek, naczyn itp "dotknietych" decoupagem.
Zycze milego popoludnia Big Grin
Odpowiedz
#10
Witam serdecznie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl