Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47
Teraz to i ja zobaczyłam i kraka i talerz. Kleiłaś od spodu? I napisz proszę więcej o tej miedzi, bo dopiero się uczę i jeszcze nie wszystko " łapię".
(08-31-2012, 02:28 PM)Zuza napisał(a): To Ty go od spodu robiłaś???? To jeszcze bardziej podziwiam! Smile

Widzę Zuza,że pytamy o to samo
Odpowiedz
Reklama
Wszystko się zgadza, talerz szklany ozdobiony od spodu. Nic przed wami się nie uchowa, wszystko dojrzycie swoimi oczkami Big GrinBig GrinBig Grin

Talerz ozłociłam folią do złoceń w odcieniu miedzi, taką


Najpierw położyłam krak dwuskładnikowy, w spękania poszła porporina, nie wycierałam jej za bardzo, jedynie w centralnej części gdzie mieści się motyw serwetkowy wytarłam do sucha. Ranty talerza potraktowałam bitumem, ciapnęłam porporiną gdzieniegdzie dla dodania intensywności efektu a na koniec przykleiłam folię miedziną bo innej nie miałam.
Sama zdziwiłam się efektem końcowym. Nawet, nawet wyszło. W końcu to moje pierwsze złocenie. P Jakby nie było prawie rok czekała (folia) na wykorzystanie i się doczekała Smile

Czy teraz wszystko jasne dziewuszki???
Odpowiedz
Jasne, jasne. Smile
Krak teraz widzeSmile Dodal sukienkom uroku.
Podziwiam, ze ta folia Ci sie dobrze trzyma. Mam taka sama i po calosci sie nie udaje polozyc. Zawsze sie gdzies niedoklei mimo, ze klej jest.
Odpowiedz
No, no, dziewczyno!!!
Zaszalałaś i to pozytywnie, jestem w szkou!!! HuhHuhHuh też pozytywnym, Tongue
Odpowiedz
Dzięki Callisto, teraz już wszystko jasne. A talerzyk piękny!
Odpowiedz
Asiula - ślicznie, no po prostu ślicznie!
Bardzo mi się podoba Smile
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję dziewuszki buziole dla Was Smile))))
Shani masz rację z tą folią, franca trochę kapryśna jest. Mnie też nie udało się perfekcyjnie położyć w jednym kawałku, a tam gdzie się nie dokleiło paluchami dociskałam, głaskałam, dmuchałam. Robiłam wszystko co tylko mogłam, chyba aniołki mi pomogły bo nie widać łączeń Tongue
Odpowiedz
Postarałaś się... I to bardzo! Smile Wprawdzie nie przepadam za decoupage'm z aniołkami, ale Twój talerzyk wygląda bardzo efektownie Smile
Odpowiedz
Dziękuję za słowa uznania. Motywują do dalszej pracy Smile
Był czas, że wszelkie aniołki mnie denerwowały i nie wiedzieć czemu nagle mi się odmieniło. Spokojnie, nie zamęczę aniołkami, bo co za dużo tonie zdrowo.

Odpowiedz
Big GrinBig Grin Pisanie nigdy nie było moją mocną stroną, i za to, żeś przebrnęła przez ten opis postawię Ci pomnik Wink
Nie zdawałam sobie sprawy ile czasu pochłaniają te złocenia, a ile krwi mi napsuło przyklejanie tej foli... o porporinie nie wspomnę, wszystko dookoła się błyszczało, świeciło i złociło. Nawet panele na podłodze Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl