Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47
Acha - Ty nie czytaj - widzę Cię!!!! - tylko wklejaj nowe prace Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin


__________________________________________

no masz, i zwiała....
Asia, wracaj.... Heart
Odpowiedz
Reklama
Big brother czuwa.. SmileSmile
Odpowiedz
Czytam, nie uciekłam. Nie jestem u siebie dziewczynki, dopiero wieczorem będę w domu. W decu dużo nie robiłam więc zdjęc nie będzie duzo za to frywolitkowo będzie Smile
Odpowiedz
Cokolwiek bedzie- pokazujSmile
Odpowiedz
Nareszcie znalazłam trochę czasu i ogarnęłam na tyle frywolitkę by móc się nią w końcu pochwalić. Ponieważ to wątek decu więc połączyłam te 2 techniki i wyszło mi tak. Ciężko jest nakleić całą serwetkę , muszę nad tym popracować.


[Obrazek: WP_20131120_010.jpg]

powiększ zdjęcie


[Obrazek: WP_20131120_007.jpg]

powiększ zdjęcie
Odpowiedz
Bardzo ładne Wink)) Śliczne brzegi Wink)
Moje się robią ale czy zdążę tego to ja nie wiem Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Asia aleś poszalała z tymi frywolitkami . Widziałam Twoje prace na Picasa . SzacunWink. Mnie kiedyś znajoma namawiała na frywolitkę ale to nie moja bajka owszem podoba mi się bardzo ale chyba nie umiałabym tego robić Smile. Piekne praceSmile
Odpowiedz
Hej Wirująca Smile
Dasz jutro pomacać te cuda?? Smile
Odpowiedz
Ja nowa, oglądam i podziwiam. Szczególnie podobają mi się nawiązania do dalekowschodnej estetyki, czerwień/biel/czerń- to tak odnośnie wcześnij zamieszczonych prac, bo sama je lubię... no i lampiony Smile
Odpowiedz
dzięki dziewczyny za pochwały. Frywolita jest cudna, to fakt niezaprzeczalny, jednakże bardziej pracochłonna niż szydełko, ale same przyznacie, że nakład pracy jest wart tego zachodu.
wiecej prac frywolitkowych wrzucę na drugi wątek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl