Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanie
#1
Jestem świeżutka i nie wiem czy dobrze trafiłam:Dodgy Chciałabym sie przywitać ze wszystkimi zakręconymi dekupażem i przedstawić sie też chciałam. Mam na imię Lila/ nie lubię pełnego brzmienia/, jestem już babcią i zgłupiałam na punkcie wycinanek, jak to moja rodzinka określa. Obczytuję to forum codziennie i wreszcie odważyłam się odezwać. Nie wiem jak to wypadnie i co dalej??? Ciągle się gubięConfused. Całuski dla wszystkichBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj, witaj!
Im więcej nas, zakręconych, tym lepiej Smile
Jak się gubisz - to pytaj,
kto pyta, nie błądzi Big Grin

Aaaa... i w dziale Luźne tematy mamy wątek, w którym mówimy skąd jesteśmy.... Tongue
Odpowiedz
#3
Dziękuję Wam Kochane za miłe przyjęcie do cudownego grona! Chciałam się uśmiechnąć, ale nie ma buziek! Viko - na pewno skoczę na lużne tematy!!! Grarut - nie wiem czy mogę napisać w temacie "nasze prace" bo niestety nie mogę się doprosić u moich kochanych dzieci a zdjęcia i nauczenie jak je zamieszczać i tutaj tkwi mój problem! Ale... forum obczytuję regularnie i naprawdę jesteście cudowne, z wielu rad już skorzystałam!!!! Mam nadzieję, że jakoś sobie poradzę.
Odpowiedz
#4
Ja również witam serdecznie, też jestem tutaj od niedawna ale skoro wciąż jestem to znaczy że tutaj jest bardzo fajnie. Co prawda nie zdążyłam się wbić w towarzystwo jeszcze bo wcale to nie jest takie łatwe dla mnie, mam nadzieję że Tobie pójdzie lepiej Smile
Odpowiedz
#5
Widocznie masz wyłączone emotki w edycji posta - zaznacz drugi kwadracik od góry w opcje posta i już będziesz mogła się uśmiechać Smile
Odpowiedz
#6
Witaj serdecznie Wink
Odpowiedz
Reklama
#7
WitajSmile
Odpowiedz
#8
Witaj. Może jesteś babcią dla wnuka, może metrykalnie Smile, ale mentalnie to chyba nie. "Babcie mentalne" nie mają hobby a zwłaszcza nowych. I nie udzielają się na forach.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#9
Dzięki za podtrzymanie na duchu!!! Będę się wcinać w różne wątki i już. Malola, słuszne rady, tak, tak muszę się co nieco zaopatrzyć, oprócz ciasta bo nie jadam a i pieć nie umiem, ale na wątek z przepisikami to sobie wskoczę!!!
Odpowiedz
#10
I jak witam serdecznieSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl