Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - abfd - 06-19-2013

Fajna torba. Podoba mi się to dodanie francuskich napisów.
Nie bawiłam się nigdy decu na tkaninie, więc moje pytanie - można tę torbę prać?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - Vika - 06-19-2013

... normalnie prać, byle nie gotować Big Grin

Muzago - fajną torbę popełniłaś,
podoba mi się i taką mogłabym przygarnąć Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - abfd - 06-19-2013

Dzięki za info. Jak można prać, to rozważę w przyszłości i tkaninę, jak mi się już drewno znudzi i skończą mi się do niego preparaty...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - Erato - 06-19-2013

Merci, merci beaucoup! Big Grin
Oli, pozwolę sobie zalinkować tego sprzedawcę, od którego kupiłam torby (mam nadzieję, że mnie nie zbanuje...), bo jest ich kilku, a te akurat są bardzo fajnej jakości, ta bawełna jest dość gruba i sądzę, że długo będzie zachowywała kształt. I, poza tymi prostymi "reklamówkami" mają też takie torby z kieszonką na zamek w środku, takie które się faktycznie nadają na jakieś plażowo-wakacyjne torebki. Ta moja pokazana tutaj to jest taka najmniejsza
po 3,80 za sztukę.
torby na allegro

Abask, o to właśnie tu chodzi - ja się bardzo cieszę, jeśli ktoś się czegoś przydatnego dowie z moich opisów Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - Erato - 06-20-2013

Łomatko, a co Ty robisz, okna remontujesz?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - craftingbydominique - 06-20-2013

podobaja mi sie te podrasowane kolory, koniecznie inne torby koncz i pokazuj, bedziemy sie inspirowac. Za malo tkanin w decu...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - Erato - 06-20-2013

(06-20-2013, 01:34 PM)craftingbydominique napisał(a): podobaja mi sie te podrasowane kolory, koniecznie inne torby koncz i pokazuj, bedziemy sie inspirowac. Za malo tkanin w decu...
raczej pod(p)rasowane Tongue A mnie się nie podobają, normalnie serwetka wyglądała ładniej. Panienki się zrobiły różowe jak świnki Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - Erato - 06-27-2013

E no bez przesady dziewczyny z tym mordowaniem Big Grin To nie jest przynajmniej tak upierdliwe, jak lakierowanie czterdziestoma warstwami Tongue
Wasze miłe komentarze może mnie w końcu zmobilizują do zakupów kraftowych - Nerchau już zobaczył dno i nie mam czym oklejać kolejnych tekstyliów Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - craftingbydominique - 06-27-2013

ja tam swinek nie widze, na zdjeciach zywosc jest ok. mysle, ze tez docenisz przekolorowanie po kilku praniach... Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - aivii - 06-29-2013

wooow jaka torba! Chylę czoła, przepięknie to wyszło!
nie do konca tylko wiem jak udało Ci się przykleić serwetke na tkanine, i ze sie to nie niszczy...? jestem pod wrażeniem