Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Fajna torba. Podoba mi się to dodanie francuskich napisów.
Nie bawiłam się nigdy decu na tkaninie, więc moje pytanie - można tę torbę prać?
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
... normalnie prać, byle nie gotować Big Grin

Muzago - fajną torbę popełniłaś,
podoba mi się i taką mogłabym przygarnąć Smile
Odpowiedz
Dzięki za info. Jak można prać, to rozważę w przyszłości i tkaninę, jak mi się już drewno znudzi i skończą mi się do niego preparaty...
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Merci, merci beaucoup! Big Grin
Oli, pozwolę sobie zalinkować tego sprzedawcę, od którego kupiłam torby (mam nadzieję, że mnie nie zbanuje...), bo jest ich kilku, a te akurat są bardzo fajnej jakości, ta bawełna jest dość gruba i sądzę, że długo będzie zachowywała kształt. I, poza tymi prostymi "reklamówkami" mają też takie torby z kieszonką na zamek w środku, takie które się faktycznie nadają na jakieś plażowo-wakacyjne torebki. Ta moja pokazana tutaj to jest taka najmniejsza
po 3,80 za sztukę.
torby na allegro

Abask, o to właśnie tu chodzi - ja się bardzo cieszę, jeśli ktoś się czegoś przydatnego dowie z moich opisów Big Grin
Odpowiedz
Łomatko, a co Ty robisz, okna remontujesz?
Odpowiedz
podobaja mi sie te podrasowane kolory, koniecznie inne torby koncz i pokazuj, bedziemy sie inspirowac. Za malo tkanin w decu...
Odpowiedz
Reklama
(06-20-2013, 01:34 PM)craftingbydominique napisał(a): podobaja mi sie te podrasowane kolory, koniecznie inne torby koncz i pokazuj, bedziemy sie inspirowac. Za malo tkanin w decu...
raczej pod(p)rasowane Tongue A mnie się nie podobają, normalnie serwetka wyglądała ładniej. Panienki się zrobiły różowe jak świnki Wink
Odpowiedz
E no bez przesady dziewczyny z tym mordowaniem Big Grin To nie jest przynajmniej tak upierdliwe, jak lakierowanie czterdziestoma warstwami Tongue
Wasze miłe komentarze może mnie w końcu zmobilizują do zakupów kraftowych - Nerchau już zobaczył dno i nie mam czym oklejać kolejnych tekstyliów Big Grin
Odpowiedz
ja tam swinek nie widze, na zdjeciach zywosc jest ok. mysle, ze tez docenisz przekolorowanie po kilku praniach... Smile
Odpowiedz
wooow jaka torba! Chylę czoła, przepięknie to wyszło!
nie do konca tylko wiem jak udało Ci się przykleić serwetke na tkanine, i ze sie to nie niszczy...? jestem pod wrażeniem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl