Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - mini komódka - abask - 08-22-2014

Komódka w sam raz dla mnie Wink) Uwielbiam morskie klimaty i niebieskości. Super słoje na szufladkach Wink


RE: Decu każdy może - mini komódka - DecouDream - 08-22-2014

(08-22-2014, 01:42 PM)abask napisał(a): Super słoje na szufladkach Wink
Zgadzam się. Za to kocham bejce (i rozwodnione akryle Big Grin)


RE: Decu każdy może - mini komódka - Erato - 08-22-2014

Abask, Ania, DD - kak tylko zobaczyłam te szufladki, to wiedziałam, że będzie na nich bejca! Smile Bardzo lubię rzeczy z taką wyraźną strukturą drewna, ale nie zawsze się takie trafiają, szczególnie gdy się zamawia przez net.

Hania, morskie klimaty i niebieskości to też moje ulubione Wink A ten konkretny odcień bejcy po prostu uwielbiam, faktycznie taki dżinsowy (dżinsy też kocham i mogłabym całe życie biegać w dżinsach Wink )

Oli na Twoim stryszku to zdaje się nic się już nie zmieści :p


RE: Decu każdy może - mini komódka - Shanna - 08-22-2014

Ja tez dolaczam sie do pochwal. Komodka bardzo ladna. Bejca swietnie wyglada.


RE: Decu każdy może - mini komódka - Vika - 08-22-2014

Widać, że dla Cię, Morska Kobieto, widać Smile

I nie oddawaj oli, niech sobie sama zrobi, tę sobie zostaw!

Jestem na TAK!! Smile


RE: Decu każdy może - mini komódka - wiolka42 - 08-22-2014

Moja kol dała mi do zrobienia pudełko z taką właśnie serwetką , a ja za .....nie mam pomysła . Er świetnie sobie poradziłaś . Ta komódka chyba nie jest wysoka .


RE: Decu każdy może - mini komódka - Pasada - 08-22-2014

Jejku cudeńko ;o)))


RE: Decu każdy może - mini komódka - Brydzia - 08-23-2014

Piękna komódka.Wypieściłaś ja niesamowicie.


RE: Decu każdy może - Facetten Lack Viva Decor - próba - Erato - 08-24-2014

Pasada, Brydzia - bardzo dziękuję Smile

---------------------------------------------------

Dawno już zaintrygowały mnie kolorowe masy pękające Viva Decor pod nazwą Facetten Lack. Drogie toto, więc długo trwało zanim się zebrałam na zakup, ale w końcu nabyłam - znalazłam po 19 zł. Nabyłam trzy kolory, brąz, miedź i morski, ciemny turkus. Niestety akurat jak kupowałam, nie mieli na stanie bezbarwnego podkładu do tych preparatów, niezbędnego do pracy na szkle, a ja właśnie chciałam użyć tego na szkle.
No, ale i tak użyłam bez podkładu Big Grin Po prostu nałożyłam małą szpachelką na szkło (tu akurat jest matowe, białe). Oczywiście, gdy masa wyschła i spękała, to zaczęła się bardzo łatwo złuszczać. Szkoda mi było efektu, więc zalakierowałam wszystko kilkoma warstwami szklącego Renesansu, dodałam wzorki ze "szklanych" konturówek Viva Decor i wypiekłam w 90 stopniach. Teraz wszystko trzyma się na cacy Big Grin
Niemniej efekt jest oczywiście inny niż pierwotnie, bo bardziej błyszczący. Do gładkich powierzchni niezbędny jest zatem grunt - do tych preparatów są dwa rodzaje gruntu, jeden Haft Lack bezbarwny do szkła, metalu itp. i drugi Haft Grund do powierzchni chłonnych typu drewno. Ale drewno można zagruntować i innym gruntem (na warsztacie mam testowe prace na mdf-ie).

Tak wygląda mój testowy świecznik


RE: Decu każdy może - Facetten Lack Viva Decor - próba - DecouDream - 08-25-2014

Też mam jeden czarny, robiłam dwa podchody, nie wyszło.
U Ciebie bomba! Świecący świecznik rrrobi robotę, super!