Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Komódka w sam raz dla mnie Wink) Uwielbiam morskie klimaty i niebieskości. Super słoje na szufladkach Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
(08-22-2014, 01:42 PM)abask napisał(a): Super słoje na szufladkach Wink
Zgadzam się. Za to kocham bejce (i rozwodnione akryle Big Grin)
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Abask, Ania, DD - kak tylko zobaczyłam te szufladki, to wiedziałam, że będzie na nich bejca! Smile Bardzo lubię rzeczy z taką wyraźną strukturą drewna, ale nie zawsze się takie trafiają, szczególnie gdy się zamawia przez net.

Hania, morskie klimaty i niebieskości to też moje ulubione Wink A ten konkretny odcień bejcy po prostu uwielbiam, faktycznie taki dżinsowy (dżinsy też kocham i mogłabym całe życie biegać w dżinsach Wink )

Oli na Twoim stryszku to zdaje się nic się już nie zmieści :p
Odpowiedz
Ja tez dolaczam sie do pochwal. Komodka bardzo ladna. Bejca swietnie wyglada.
Odpowiedz
Widać, że dla Cię, Morska Kobieto, widać Smile

I nie oddawaj oli, niech sobie sama zrobi, tę sobie zostaw!

Jestem na TAK!! Smile
Odpowiedz
Moja kol dała mi do zrobienia pudełko z taką właśnie serwetką , a ja za .....nie mam pomysła . Er świetnie sobie poradziłaś . Ta komódka chyba nie jest wysoka .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Jejku cudeńko ;o)))
Odpowiedz
Piękna komódka.Wypieściłaś ja niesamowicie.
Odpowiedz
Pasada, Brydzia - bardzo dziękuję Smile

---------------------------------------------------

Dawno już zaintrygowały mnie kolorowe masy pękające Viva Decor pod nazwą Facetten Lack. Drogie toto, więc długo trwało zanim się zebrałam na zakup, ale w końcu nabyłam - znalazłam po 19 zł. Nabyłam trzy kolory, brąz, miedź i morski, ciemny turkus. Niestety akurat jak kupowałam, nie mieli na stanie bezbarwnego podkładu do tych preparatów, niezbędnego do pracy na szkle, a ja właśnie chciałam użyć tego na szkle.
No, ale i tak użyłam bez podkładu Big Grin Po prostu nałożyłam małą szpachelką na szkło (tu akurat jest matowe, białe). Oczywiście, gdy masa wyschła i spękała, to zaczęła się bardzo łatwo złuszczać. Szkoda mi było efektu, więc zalakierowałam wszystko kilkoma warstwami szklącego Renesansu, dodałam wzorki ze "szklanych" konturówek Viva Decor i wypiekłam w 90 stopniach. Teraz wszystko trzyma się na cacy Big Grin
Niemniej efekt jest oczywiście inny niż pierwotnie, bo bardziej błyszczący. Do gładkich powierzchni niezbędny jest zatem grunt - do tych preparatów są dwa rodzaje gruntu, jeden Haft Lack bezbarwny do szkła, metalu itp. i drugi Haft Grund do powierzchni chłonnych typu drewno. Ale drewno można zagruntować i innym gruntem (na warsztacie mam testowe prace na mdf-ie).

Tak wygląda mój testowy świecznik


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Też mam jeden czarny, robiłam dwa podchody, nie wyszło.
U Ciebie bomba! Świecący świecznik rrrobi robotę, super!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl