Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy - craftingbydominique - 12-02-2012

Bardzo dobra robota, podoba mi sie.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy - Erato - 12-02-2012

(12-02-2012, 10:48 PM)Zuza napisał(a): Hmmm.. W życiu nie zrozumiem dlaczego tak się męczyłaś, żeby ze starej zniszczonej ramki zrobić starą zniszczoną ramkę.... Sad

Hi hi, a czy nie o to właśnie chodzi w dekupażu? Big Grin Chociaż zazwyczaj polega to na robieniu starych zniszczonych rzeczy z całkiem nowych i nie zniszczonych Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy - Zuza - 12-02-2012

O to chodzi??????? A ja myślałam, że właśnie odwrotnie... To ja chyba przestanę dekupażyć, bo ja staroci nie lubię.... Sad


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy - Erato - 12-02-2012

Ja też nie. Ale akurat kraki jako element dekoracyjny całkiem mi się podobają, ponadto ta rama nie jest dla mnie, u mnie by wyglądała jak nie z tej bajki... A u mojej mamy jest wystrój no może nie starociowy, ale też nie nowoczesny. Ja to lubię wnętrza w stylu "prosektorium-laboratorium" Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy - Zuza - 12-02-2012

A u mnie pasowałaby taka, jaka była! Ja lubię czarny kolor!

Chociaz z drugiej strony - u mnie na ścianie nie mam miejsca na obrazki... Sad


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy - Erato - 12-02-2012

(12-02-2012, 11:19 PM)mery napisał(a): No to u mnie by nie podobało się TobieBig Grin
Uwielbiam owalne ramy,poszukuję namiętnie właśnie po to,aby zrobić tak śliczną jak TwojaSmile

mery, to nie jest takie proste znaleźć owalną ramę... Jeszcze drewnianą! Ta to prawdziwy zabytek..

Zuza, u mnie same czarne albo aluminiowe ramy wiszą!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy - Zuza - 12-02-2012

Same????? Bez obrazków?????


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy - Erato - 12-02-2012

Z Big Grin Chodziło mi o rodzaj ramy Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy - Shanna - 12-03-2012

Drugie zycie zawsze powinno byc lepszeSmile I tobie udalo sie je takie zrobicSmile Piekna rama.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - metamorfoza ramy - Dyzia - 12-03-2012

Zuza to mnie rozbawiłaSmile Choć ramka może wygląda na starą, ale nie zniszczonąSmile
Erato, a kraczek dałaś tylko fragmentami?