Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - Shanna - 02-22-2013

Takiego jeszcze nie widzialam. Cudny on. A kolory...przepiekneSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - asiek_71 - 02-23-2013

Konik wygląda jak żywySmile -kolorki sliczne i dołączam do grona zachwycających się tym, jak machasz pędzlemSmile))


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - Erato - 02-23-2013

Oj dziewczyny, z takiej małej rzeczy potraficie mi zrobić taką ogromną frajdę Big Grin Po takich miłych komentarzach mam ochotę zrobić całą ławicę Big Grin
Malola masz rację, chyba to raczej klaczka morska wyszła Wink Nie wiem czemu, ale poczułam, że musi mieć takie długie rzęsy... Big Grin

Ataner, te sklejki są z drewnianej doliny http://www.drewnianadolina.pl/zakladka-do-ksiazki-047-p-5067.html. Mam jeszcze jakieś jaszczurki. One są wielkości zakładkowej. Ale na magnesy się nadają bez problemu.

Gofi, nie wiedziałam, że widziałaś lajk-onika Wink

Bardzo mi dużą sprawiłyście przyjemność na dobranoc Smile

A co do machania pędzlem, to tu nie ma żadnej filozofii - klasyczne ciapanie Big Grin Chociaż tu raczej mazanie może. Bejce na podkładzie akrylowym to jest moje ostatnie odkrycie, fantastyczna zabawa i piękne efekty. Bejca się rozlewa, mieszają się kolory, szybciutko to wysycha. Tylko zazwyczaj trzeba połozyć kilka razy, żeby kolory zyskały intensywność. A jeszcze można np. wziąć i zrobić kleksy z innego koloru, odczekać aż podeschną i zetrzeć suchą chusteczką, zostają jakieś kółka, plamy, no cuda Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - gofira - 02-23-2013

no jak to nie toć on na fb jest prawda?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - Erato - 02-23-2013

(02-23-2013, 02:12 PM)gofira napisał(a): no jak to nie toć on na fb jest prawda?
No jest jest, ale nie wiedziałam, że tam paczysz Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - craftingbydominique - 02-23-2013

Aga, a ja moge sobie takiego w turkusach tez sprawic... ???? Smile i potem go na zlotym pudelku na gore dam, moge? to bedzie odgapianie po calosci, no wiem, ale tak mi pod powiekami ten ksztalt przecudny, i ten kolor zostal. Bez rzes zrobie, promise Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - makowababuszka - 02-23-2013

Konik uroczy ale ja i tak do tej pory zachwycam się świecznikiem Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - Erato - 02-24-2013

Dominika, jeśli Ty coś ode mnie podpatrzysz, to będzie dla mnie zaszczyt Smile Bierz co chcesz, z rzęsami lub bez!

Makowa, lejesz miód na me serce Heart

Wrzucam dziś jeszcze kolczyki, w których decou nie ma ani krzty, no ale wątku biżuteryjnego nie mam i na razie nie chce mi się zakładać Big Grin
W każdym razie wykorzystałam podobna technikę jak na koniku, czyli bejce na akrylu, z tym, że tu jeszcze była pasta strukturalna i to już w ogóle jest czad, bo bejca robi kolorowe jeziorka, a jak się to wszystko psiknie lakierem akrylowym w sprayu to zaczyna wyglądać naprawdę fajnie. Plus parę koralików, bigle i kolczyki jak ta lala.
   
Na rewersie nie ma struktury, tylko bejcowa pseudoakwarela.
   


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - craftingbydominique - 02-24-2013

no toz to jest przeswietne, te jeziorka z pasty, tez kombinacje alpejskie poczyniasz Smile, musze wyprobowac koniecznie. ps. szukalam konika, ale juz wyszedl Sad


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - Erato - 02-24-2013

Na drewnianej dolinie jest jako dostępny?... Niestety nie mam więcej, bo bym Ci wysłała. Mam tylko dwie jaszczurki i kameleona Big Grin Jak nie znajdziesz to nic się nie martw, kupię Ci i wyślę jak będą dostępne.