Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - stadko jajek s.19 - Virgo_777 - 03-29-2015

Jajo niesamowite! Ale Emek... super jest chłpak! Było mi dane poznać go osobiście Smile


RE: Rozmaitości cavi - stadko jajek s.19 - martag90 - 03-29-2015

jajo - choć struktura mocno "przyziemna" Big Grin to kolorystyka niebiańsko-obłędna!! świetne no.
Em - niebezpiecznie go tu umieszczać, tzn. w zestawieniu z jajem, bo odwraca od niego uwagę Big Grin widzę, że już się co niektóre potopiły w jego oczach Smile


RE: Rozmaitości cavi - stadko jajek s.19 - cavi - 03-29-2015

Dzięki, Dziewczyny, za pochwały dla mojej twórczości (to znaczy w połowie mojej Big Grin). To małe półdiablę jest jak kot, od wszystkiego odciągnie uwagę Wink
Jajo jest wystarczająco wariackie, żeby się chociaż trochę obronić i nie zostać kompletnie niezauważonym Big Grin Nawet się przez chwilę zastanawiałam, czy je w ogóle pokazywać i czy nie powinno polecieć w antypiękności, ale niech tam, w końcu to seria eksperymentalna, no i jest zabawne.


RE: Rozmaitości cavi - stadko jajek s.19 - Virgo_777 - 03-29-2015

Do antypieknośći?! Grzeszysz kobieto !


RE: Rozmaitości cavi - stadko jajek s.19 - martag90 - 03-29-2015

nie! co Ty, nie w antypiękności! jest zarąbiste Big Grin


RE: Rozmaitości cavi - stadko jajek s.19 - Virgo_777 - 03-29-2015

O tak! Trafne określenie Wink


RE: Rozmaitości cavi - stadko jajek s.19 - DecouDream - 03-29-2015

(03-28-2015, 04:32 PM)wiolka42 napisał(a): Wygląda jak galaktyczne jajo .

O! o! Galaktyczne i kosmiczne. Miki pięknie się mienią. I ja jakieś 2 tygodnie temu dostałam pierwsze miki, ale leżą nietknięte. Też mnie kusi, żeby je wypróbować.
Synka masz przeuroczego. To spojrzenie! Cudny jest!


RE: Rozmaitości cavi - stadko jajek s.19 - Zuza - 03-30-2015

(03-28-2015, 09:51 PM)grarut napisał(a): Cavi, droga czarodziejko. Ta galaktyczna pisanka z dżdżownicami przegrywa z tym pięknym modelem. Co za spojrzenie? Jakby mówił "zgniotę go, dam radę"
Fantastyczny chłopak. Smile

O to to!! Big Grin


RE: Rozmaitości cavi - stadko jajek s.19 - cavi - 03-31-2015

Dzięki Wam, dziewczyny Smile Moje matczyne uczucia są mocno pogłaskane Smile
A co do galaktyczno-robaczywego jaja... niech mu będzie. Razem z innymi nawet fajnie wygląda, takiego śmietnika jajecznego jeszcze na żadną Wielkanoc nie miałam Big Grin
---
Kupiłam żonkile w lidlu, razem z osłonką. No, ale osłonka żółta, plastikowa, z nieciekawymi kurczakami. Chyba by mnie trafiło, jakbym miała na nią patrzeć Wink Na szybko przerobiłam. Na wierzchu wosk, żeby było szybciej.

                   


RE: Rozmaitości cavi - skorupa dla żonkili s.22 - martag90 - 03-31-2015

e no świetna ta skorupa! że tak się elokwentnie wyrażę Big Grin