Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Piekne jak zawsze.
Odpowiedz
Reklama
(01-23-2015, 12:35 AM)oli napisał(a): Piękne są! Rób, rób Wiolka te nowe, wiesz, że ja czekam :-)

Wiesz, że ja też? Smile

A te, co pokazałaś, no to są jak zwykle - piękne i już Smile
Odpowiedz
Ohh....ta czarna z kluczykiem boska jest :O
Odpowiedz
Dzięki kochane Smile.
Jeśli chodzi o tą czarną turecką to fakt jest extra. Mam zamiar zrobić taki sznur srebrny . Muszę tylko luknąć czy mają duże srebrne koraliki. Widziałam takie sznury łączone w kilku kolorach . Dla mnie naj są w jednym kolorze. Są takie eleganckie Smile.
Ren mocowanie końcówek to jest najmniejszy pikuś. Wystarczy kropelka , końcówka , karabińczyk lub zapecie ozdobne i łańcuszek Smile.
Mery ja też nie noszę ale uwielbiam je robić Smile.
Vika i Oli niedługo zaopatrzę się w nowe koraliki i zaczynam zabawę ze wzorami geometrycznymi Wink. Będą to pewnie naszyjniki bo wzory są na dużą ilość koralików, ale przecież taki sznur można okręcić wokół dłoni i też będzie jako bransoletka . Nieprawdaż ????
Mer , Dora , Hania - fajnie że się Wam podobają Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Jak to "pewnie" naszyjniki?
No ja myślałam, że "właśnie" naszyjniki.
Nie tak mówiłyśmy? Cyklop
Odpowiedz
Wioooola, piękne są! Śliczne, no! Eleganckie i z klasą. Fantastyczne!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Vika jasne że naszyjniki bo te wzory są za grube na bransy Wink. Mam tylko problem które robić i w jakiej kolorystyce Sad. Może wrzucę kilka i mi doradzicie??? DD dzięki Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Fajna sprawa z tymi koralikami różnej wielkości. Czarna bardzo elegancka. wszystkie fajne, ale czarna wpadła w ślep mój.
Wiola, a kolczyki do kompletu to by się dało...? Już kiedyś pytałam, ale teraz wymyśliłam sobie, że do pewnego kompletu kolczyki by się przydały.
Odpowiedz
Justynka ja robiłam tylko kolczyki takie kółeczka . Nie do każdego wzoru się da takie zrobić. Z moich obserwacji po stronach koralikowych wynika że można robić róznego rodzaju kolczyki . Tylko po prostu trzeba umieć. Ja na razie skupiłam się na samych sznurach . Nie potrafię robić kulek ( ładnie wyglądają takie kulkowe ) czy serduszek. Nie potrafię się skupić na jednej dziedzinie rękodzieła ponieważ podoba mi się prawie wszystko . I dlatego nie doszkalam się do końca Wink.

Dziewczyny co myślicie o takim wzorze         . Moze w innej kolorystyce . Czekam na Wasze opinie .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiola, właśnie o kuleczkach myślałam. Jak tylko zdecydujesz się, to masz we mnie pierwszą klientkę Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl