Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Świetny wzór. Takiego jeszcze nie widziałam.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Ja też z determinacją wciąż czekam!
Fajny ten wzór.
Mój jeszcze fajniejszy Naughty Big Grin
Odpowiedz
Vika jaki Twój ????? Dziś doszły brakujące koraliki . Jutro Wam pokażę co stworzyłam . Vika i Oli jeżeli coś chcecie to piszcie jaki wzór i kolory . Jak mi nic nie popsuje planów to w weekend wybieram się na koralikowe szaleństwo może tym razem już osobiście - w końcu Wink. A może w sklepie będą miały ciekawe wzory . Jakie kolory Was interesują , bo nie wiem na co zwracać uwagę?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
No jak to jaki mój??
Ten, co mówiłam, że mi się podoba jak mi pokazywałaś, tylko w moich kolorach, wiesz Smile
Odpowiedz
Zobacze na fb o który chodziło . Obawiam się jednak że on jest na około 20 koralików albo i więcej. Zrobiłam kawałek na próbę . Wychodzi straszny grubas i mi się nie podoba . I pewnie z końcówkami byłby kłopot . Jeśli będę w sklepie to podpytam dziewczyny .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Na pierwszy ogień poszedł taki wzór         . Sory za dupne fotki Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Piekny.
Odpowiedz
Wiola Wink)) Coraz piękniejsze te Twoje rękodzieła.
Cudna robota Wink))
Odpowiedz
Skojarzyło mi się z wężem :O mi osobiście podobają się naszyjniki i bransoletki bez wzorków Smile ta ostatnia czarna co zrobiłaś ciągle chodzi mi po głowie Smile
Odpowiedz
Podpisuję się pod słowami Mer Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl