Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Hania Big Grin
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Aleś sobie poużywała! Godnie wykorzystałaś, co miałaś i wyszła śliczna, przeurocza kartka. Świetnie wszystko dobrałaś. Brawo Wiolu!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Jak ładna... Smile
Nie ma to jak dobra nauczycielka. Wiem coś o tym Wink
Odpowiedz
Bardzo mi miło że Wam się podoba Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Piekna karteczka i super poczatek skrapowej przygody.
Odpowiedz
ŁAŁ!!!! No, mi szczena opadła i razem z pazurami (ręce też opadły) połamane leżą pod stołem!!!! Nie, no wypas, prima sort! Zachwyt po całości!!! Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Wróciłam. Napatrzeć się nie mogę. Aż mnie skręca z zazdrości, to mojowe kolory Big Grin
Odpowiedz
Oli ale foty walnęłaś . Ty potrafisz Smile. Dziewczyny ale mi dała wyzwanie . On jest na 18 koraliki . Najgrubszy jaki robiłam był na 12 . Ale wiecie co ona jeszcze wymyśliła - teraz chce na 22 . Jak myślicie sprostam czy nie ? Wzór i koraliki już wybrane Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ren przy najbliższej okazji Ci pokażę . To naprawdę nic trudnego - pisałam już nie raz Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ja proponuję, żeby Wiola przeprowadziła kurs na żywo!
Kto za?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl