Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Pewnie jeszcze kilka będzie chciało Wink Wiola, co Ty na to? Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Ja kiedyś widziałam jakiegoś tutka, ale nie pamiętam gdzie. Na początek zajrzyj może tu?
http://magiakoralikow.blogspot.com
Odpowiedz
Grażynko, Ty chyba serca nie masz pokazując takie cudności! Wink Chcesz, żebym zeszła z tego padołu zżarta przez żądzę posiadania takowego?

Atanerku, może to się przyda:
http://www.bazardekoracji.pl/SZNUR-SZYDE...ol-94.html
Odpowiedz
Wiolka, wiesz, ja czekam... Smile
Odpowiedz
Nie wiem komu gratulować tego cuda: Oli, Wioli?
Dziewczyny, cudo!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Wow....bransoletka czaderska.
Biezkik to juz w ogole hardcor.
Odpowiedz
Reklama
Sory dziewczyny że mnie wieczorem nie było ale Mateo oblegał neta. Ren nie wiem czy jest gdzieś filmik jak się robi takie sznury. W sumie to jest to trochę skomplikowane . Najpierw musisz znaleźć sobie odpowiedni wzór. Można samemu je tworzyć , ale ja się w to nie zagłębiałam. Jest mnóstwo wzorów do koloru do wyboru. Jak masz wzór to wtedy nawlekasz na nitkę koraliki według niego. W tym dla Oli chyba dwa razy się pomyliłam i musiałam powtórnie nawlekać od pewnego momentu . Trzeba było kilka razy sprawdzić czy nie ma pomyłki Wink. Jak już nawlokłam ileś km tego sznura to zabrałam się za szydełko. Mam gdzieś tutka jak się szydełkuje , ale nie wiem czy on czegoś uczy. Kiedyś już pisałam że najważniejsze jest przełożenie koralików. Vika wiem , wiem Smile. Wybieraj wzór i kolory koralików Wink. Ren lubię wyzwania więc mozesz składać Smile. Graż bieżnik cudo . Może gdybym siedziała tylko w świecie koralików modziłabym coś w tym stylu. Wiecie jednak że ja lubię każdą dziedzinę rękodzieła , więc jak mi się znudzi decu robię biżu, jak się znudzi bizu robię scrap .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Świetny wzór! O wykonaniu nie wspomnę! Smile

Już chyba pisałam, że kuszą mnie te sznurki bardzo... Mam już koraliki i igłę, nici i szydełko oczywiście też, niby mogłabym robić.. Ale trzeba by te koraliki nawlec... A wzrok coraz gorszy... I na dodatek ani ja, ani Anka nie nosimy biżuterii... to po co robić Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Ren z tymi kilometrami to trochę przesadziłam Wink. Ale na taki grubszy trzeba trochę ich nawlec. Zu ja też nie noszę , ale lubię je robić Smile. Graż ja pamietam jak kiedyś dawno temu wyszywałam krzyżykiem obraz . Nie wiem ile czasu mi to zajęło . Teraz chyba bym się nie podjęła . Chociaż z drugiej strony kto wie Smile. Już Vika upatrzyła sobie wzór . Więc mam dwa mega zamówienia . Myślę że dam radę.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiolu, a jak można złożyć u Ciebie zamówienie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl