Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Nie wygląda mi to na początki. Świetne są!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Wiola, jakie sobie? No jakie? Jak tu dzielić się jedną trzeba... Nieśmiało zaznaczę, że byłam pierwsza Wink
Odpowiedz
Myślałam że tylko ja mam fisia na punkcie fioletów Wink. DD dzięki .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Nie jesteś sama, nie jesteś sama... Wink
Odpowiedz
Dzisiaj jeszcze kilka zrobiłam                    
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Piękne, świąteczne! I to dowód, że pomysł sie liczy i zachowanie tradycji.
Dla mnie super - nowoczesne, ale nadal świąteczne kartki!
Odpowiedz
Reklama
Brawo! Rób jeszcze! Zabieram sobie drugą Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Oli podniosła dość wysoko poprzeczkę Wink. Zachciało jej się naszyjnika na 22 koraliki , ale Wiolka dała radę i wyszło takie coś     . Ponieważ zostało trochę koralików postanowiłam zrobić do naszyjnika bransoletkę . Tylko skąd zdobyć wzór na 10 koraliki żeby pasował do naszyjnika. Trochę pogłówkowałam i powiedzmy ze sama ułożyłam wzór . Wyszło tak     . Całość wygląda tak     .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ren który wybrałaś ? Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiolu, wiedziałam, że i bez wzoru sobie poradzisz Big Grin Nie moje kolory, ale bardzo mi się podoba Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl