Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Piękne te rzeczy.... super. Misterna robota Smile
Odpowiedz
Reklama
Dzięki dziewczyny . Marta nie wiem dlaczego tureckie . Taką nazwę znalazłam w necie. Zu nie przez sen Wink. Dziś rano jedną skończyłam , drugą nawlekłam i może do wieczora zrobię.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
No mrówa, prawdziwa mrówa...
Odpowiedz
Wiola piękne te tureckie, szczególnie czarna <3
Odpowiedz
A ja najbardziej zachwycam się tą śnieżnobiałą - wygląda jak z koroneczki Big Grin
Odpowiedz
Wszystkie śliczne, a Ty wiesz, która mi najbardziej się spodobała Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Dzięki kochane . Taką turecką robi się max. 1,5 godz Wink. Teraz chodzi za mną taka najeżona . Muszę jednak wcześniej powykańczać koraliki które mi zalegają Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Oli robię jak durna . Wczoraj 3 z zielenią zrobiłam . Może wieczorem Wam pokażę Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Graż nie wieczorem tylko wczoraj Wink
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Graż sutasz to nie moja bajka . Myślę że jest trudniejszy . Koraliki to łatwizna . Próbuj kochana Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl