Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Marta dzięki za uwagę odnośnie motylka . Zapamiętam Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Fajnie jest spełniać marzenia . Pamietacie jak kiedyś pisałam że bardzo chcę się nauczyć scrapu? Chyba mi się udało Smile        
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Cudne te Twoje karteczki Wink))
Czyli marzenie się spełniło Wink
Odpowiedz
Sliczne, delikatne kartki Ci wyszły Smile Podziwiam bardzo. Bardzo ładnie dobrane elementy i kolorystyka.
W niebieskiej odrobinę mi coś nie pasuje, ale nie do końca wiem co, kompozycyjnie znaczy. Jakieś lekkie przesunięcie może tej dolnej gałązki, to znaczy obrót leciutko w górę byłby dobry? Ale może się czepiam, sama nie jestem pewna Wink
Odpowiedz
Mnie do scrapu nie ciągnie, ale chętnie oglądam. Nie "chyba" ale super Ci się udało - karteczki są piękne: delikatne, dopieszczone a najważniejsze, że spełniasz się przy nich Smile
Odpowiedz
Oj, ślicznie wyszły. Obie bardzo łądne. Widzisz, umiesz Smile
A na zlocie pokazywali jak samemu kwiatki robić. No super sprawa!
Odpowiedz
Reklama
Karola gałązkę przesunęłam Smile. Justynka marzy mi się taki zlot. Widziałam na necie jakie cudne kwiatki można robić.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
A pokażesz z przesuniętą? Smile
Odpowiedz
Słonko na Twojej opinii mi zależało ponieważ znasz się na tym bardziej niż ja Smile. Dzięki. Nata ta błękitno - turkusowa też jest moją faworytką . Dzięks . Korola już jej nie ma Sad.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Szkoda, byłam ciekawa, dobrze mi się wydawało Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl