Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Podpisuję się pod tym, co napisały dziewczyny. Piękny jest! Jakie to ma znaczenie czy z całości czy z kawałków? Ma być ( a jest) cudny Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
A zatem więc chciałam powiedzieć, że bardzo się, cieszę, że tu jestem i w ogóle kocham Was Big Grin Heart
Ataner, a jak Ty kochana zmierzylas te mikrometry. Przecież nie 74, a 68 Tongue Mówiłam, że nie wyszło, no uprzedzałam no...
Odpowiedz
Azaliż wszelako naprawdęż?!
Odpowiedz
(02-02-2014, 09:54 PM)Erato napisał(a): A zatem więc chciałam powiedzieć, że bardzo się, cieszę, że tu jestem i w ogóle kocham Was Big Grin Heart

Phi! Też mi nowość! Wiadomo, że kochasz bo wyboru nie masz Tongue
Odpowiedz
Bynajmniej, Vika, bynajmniej Big Grin
Nie muszem, a chcem!
Odpowiedz
Ja lubić motyly i podobać mi się Twoja praca Wink.
Odpowiedz
Reklama
Mery Heart
Wiolka, motyly z dedykacją dla Ciebie Smile
Renia, no sorry Smile
Odpowiedz
Er thanks very much WinkSmile.
Odpowiedz
Po bezładnych zawijasach na butelce przeszłam do drugiej fazy użytkowania szklanych konturówek Viva Decor - tym razem zrobiłam nimi relief przez szablon. Preparatem jestem zachwycona i pomimo nie najniższej ceny na pewno kupię sobie jeszcze kilka kolorów. Na razie mam tylko dwa, zatem relief jest ciemnoturkusowy.
Malutkie puzderko z ceramiki biskwitowej pomalowałam fioletową akrylówką, wieczko wycieniowałam Inkami, dół pociągnęłam fioletowym kameleonem, wszystko jest polakierowane szklącym Renesansem, na wieczku relief przez szablon na sam wierzch, już nie lakierowany, wypieczone w 100 stopniach.

Wieczko ozdabiałam dwa razy - za pierwszym razem zrobiłam relief z innego szablonu i bardziej dwukolorowy, lepiej wymieszałam preparaty, ALE - niestety warstwa Inka Gold bardzo słabo trzyma się podłoża, po polakierowaniu i zrobieniu reliefu odwstała i musiałam ściągnąć.
Teraz też się tak zrobiło, na szczęście bąbel powstał od spodu wieczka, więc chyba uda mi się to jakoś uratować.


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
No prosze. Cudne. Eksperymentuj dalej.
A to inki czy miki, bo mi to na pudry wygladaTongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl