Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
To ten na imieniny??? Smile
Wiesz co...ja moge miec imieniny...o...mam....a coSmile
Mnie sie podoba. Sam ksztalt kielicha jest ciekawy. I tak porownujac z wszystkim obok chyba jest dosc duzy.
Motyw wpasowalas super. Reszta to jakas masa? Kropeczki tez widze, ale wydaje mi sie, ze one na czyms sa.

PS. Doniczka tez mi sie widziSmile
Odpowiedz
Reklama
To prawda, motyw świetny i cudnie wpasowany. Wszystko gra!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dora doniczka masz rację- fajna, ale już taką kupiłam Wink . Kielich jest dość pokaźnych wymiarów. Zrobiłam na nim baranka szpachlówką akrylową i pomalowałam farbą maimeri - bianco platino . Bardzo fajnie się błyszczy i nie trzeba lakierować . Chciałam żeby wyszedł elegancko i chyba mi się udało skoro Wy tak uważacie Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Mnie sie podoba. Jednak dobrze widzialam, ze cos tam dalasTongue Szpachelka fajna, jak sniegSmile Nie przeciazylo go za mocno. Ja kiedys na kielich dalam paste krystaliczna, ale cos za duzo i kielich zaczal swoje wazycTongue
Odpowiedz
Kielich jest przecudowny Wink)) bardzo mi się spodobał, oj, bardzo Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dora on może wygląda na taki 'ciężki' - bo i rozmiarowo i ta pasta . Ale w sumie jest dość lekki jak go wziąć w rękę . Hanuś ,DD ,Justyś dzięki .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
(06-21-2014, 02:41 PM)wiolka42 napisał(a): Dora on może wygląda na taki 'ciężki' - bo i rozmiarowo i ta pasta .

No wlasnie mimo tej pasty tak ciezko nie wyglada.
Odpowiedz
Graż dzięki . Jeszcze nie wiem czy podobał się obdarowanej Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Piękny! Przez tę biel i perełki jakoś tak zimowo mi się kojarzy, mimo różanego motywu. Piękna robota.
Odpowiedz
Wiesz co Er dla mnie też on tak zimowo weselnie kojarzy Wink. Wrzucając foto tak sie zastanawiałam czy się Wam spodoba czy nie Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl