Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Dzięki Ci ślę za tak miłe memu sercu słowa Kisss
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Oj no i co ja mam powiedzieć ?!.... no prześliczna jest ! taka delikatna, dziewczęca, śliczna Smile kolor superowy ci wyszedł, taki turkusik Smile a z tymi kropencjami z patyczka to ekstra pomysł miałaś, wyszły ci tak równiutko jak z maszyny Wink
Odpowiedz
Biała herbaciarka jest obłędna - czym lakierowałaś, że ta biel taka biała została? Smile

A morsko-turkusowa szkatułka to istne czarodziejskie pudło, mała pewnie zachwycona!
Odpowiedz
Łał! Jakie szczęście, że nie różowa, bo byłaby za słodka. A tak - idealnie do schrupania! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Dzięki Zuza! Wystarczy, że ma pokój różowy Wink

(07-23-2014, 03:25 PM)Erato napisał(a): Biała herbaciarka jest obłędna - czym lakierowałaś, że ta biel taka biała została? Smile
A morsko-turkusowa szkatułka to istne czarodziejskie pudło, mała pewnie zachwycona!

Er, lakierowałam Vidaronem akrylowym z połyskiem.
A Lori dostanie ją za ok. 2 tygodnie Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reniu Heart Rozpływam się... Dziękuję Blush
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
suuuuper turkusowa szkatułka, pięknie podkreślone drewno tą rozwodnioną akrylówką no i te motylki - ach, smacznie i przemyślanie, bardzo mi się podoba :-)
Odpowiedz
Aniu, dziękuję! Happy
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pora na moje pierwsze magnesy. Na nich pierwszy raz bez bólu wyszedł mi dwuskładnikowiec tak jak chciałam Smile

               
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
I super powychodziły Ci te niteczki . Transferek już widzę w jednym paluszku -brawo. Tylko pozazdrościć , pozazdrościć Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dzięki Wiola, chyba go opanowałam.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl