Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Prezent dla Męża. Na początku mojej decouprzygody wspomniał, że przydało by mu się takie pudełko do pracy. Wtedy było pomalowane na biało i przyklejona nań serwetka w złote esy floresy. Gdy byłam ostatnio u niego w pracy (zapomniałam kluczy Rolleyes), zobaczyłam, że nie jest ono takie cudne jak mi się kiedyś wydawało Wink
No to teraz ma to. Pobejcowane w różnych kolorach, transfery i lakier jachtowy, który dłuuugo schnął.
I tu chciałam jeszcze raz podziękować za całą decouwiedzę, którą tu zdobyłam, a zwłaszcza za umiejętność transferowania na lakier Cheers

To mój pierwszy transfer na lakier kolorowego obrazka:

   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Cudo. Jestem pierwsza to zabieram.
Nie pokażę tylko swojemu mężowi bo też by taką chciał a ja jestem jeszcze na etapie prostych przyklejanek.
Odpowiedz
Jest świetna. na dodatek lubię wszystko co związane z morzem Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Łał! Super! Mapy uwielbiam!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Podróżniczko, niech i Tobie służy więc Wink
Haniu, dziękuję Ci. I mój Mąż uwielbia morze. Dla niego urlop bez wody, to nie urlop Rolleyes
Zuza, gdybyś potrzebowała jakiegoś mapowego obrazka, służę swym zbiorem.
Reniu, dziękuję Smile A Mężu w pracy raczej sam siedzi, marne szanse, by współpracownicy zahaczyli wzrokiem Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
WOW SmileSmile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Czapki z głów, piękna praca, bardzo stylowa i klimatyczna, BRAWOOOOOOO!!!! Transfer naprawdę pięknie wyszedł, nie ma się do czego przyczepić. Dobrze to wszystko obmyśliłaś :-)
Odpowiedz
Wiolu i Aniu, niezmiernie mi miło, że się i Wam podoba Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ło florciu !!! DeDuś, toż to cudo! Kur..czaczki, Pięknie to wykombinowałaś.
Już widzę stare biurko i komplet pudełek i pojemników na nim w tym stylu... Segregatorek, pojemnik na długopisy, listownik...Ajjjj...
Odpowiedz
Dziękuję Dziewczyny Happy

(07-29-2014, 06:54 PM)Virgo_777 napisał(a): Ło florciu !!! DeDuś, toż to cudo! Kur..czaczki, Pięknie to wykombinowałaś.
Już widzę stare biurko i komplet pudełek i pojemników na nim w tym stylu... Segregatorek, pojemnik na długopisy, listownik...Ajjjj...
Piękny byłby to widok. Może kiedyś... Smile

(07-30-2014, 02:14 PM)oli napisał(a): Noooooo, cudna!!!!!! I jaka morska!
Zabrali mi, zabrali, wszystko przez to wożenie małża na rehab i moje malowanei, a tym samym odcięcie od netu.
To taaak wypoczywasz w wakacje?? Dodgy
Myślę, że na stryszku też by się dobrze prezentowała, no ale cóż, na zarobionych nie ma siły...

(07-30-2014, 02:31 PM)Lady_Slonko napisał(a): Ufff, dobrze że nie mam męża, bo bym musiała robić podobne - a nie ma szans, żebym takie cudo zmałpowała Wink
Jestem w stu procentach pewna, że nie miałabyś problemów Słonko Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl