Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Namodziłaś , oj namodziłaś. To pudełko z rosą, czy tam szkłem zajefajne. Super, że maźniete sa akcenty koloru na dole pudełka.
Taca też bardzo ładna. artystyczna, a nadal taca.
Komódka bardzo ładnie się prezentuje dzięki pięknie uwydatnionym słojom, chociaż nie koniecznie to mój kolor. za to boczki cudniaste.
Świecznik to już jak z pracowni artysty plastyka. No przecież... bo niby skąd?
Szacun kobitko Smile
Odpowiedz
Reklama
Wiesz co?
Ja bym przetestowała w roli gruntu szklący Renesansu, na wyschnięty masa i już bez końcowego lakieru wsadziłabym do pieca Smile

A lampion bardzo mi się, bardzo Smile
Odpowiedz
Bardzo ciekawie wyszło. Spęki są bardzo ładne Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Virgo, ależ pochwały, aż urosłam Big Grin Bardzo dziękuję Heart

Decou Dream a na czym robiłaś, też na szkle?

Vika no może spróbuję i tak - wprawdzie z opisu tego gruntu Haft Lack wynika, że on jest lekko lepki i na tym może polegać tajemnica. Szklący jak wyschnie, to jest gładki i twardy niemal jak szkło. Ale spróbować można, najwyżej przelakieruję i z wierzchu.

Teraz robię dwie rzeczy z tą pastą na mdf-ie - zagruntowałam primerem Fluggera, na jeszcze mokry primer nakładałam farby akrylowe. Jak to wszystko dokładnie wyschło, to nałożyłam "faceta" - trzyma się bardzo dobrze. Akurat projekt jest taki, że i to będzie lakierowane z wierzchu, niemniej na drewnie i akrylach powinno się wszystko dobrze trzymać. Na tubie tutoriali z tym jest co kot napłakał, w tym z Inspirello, które pokazuje, jak się nie udało Smile Tylko że tam pokazano powierzchnię zagruntowaną, którą następnie przetarto patyną, i to był zdaje się błąd, bo patyna zlikwidowała przyczepność.
Odpowiedz
(08-25-2014, 12:39 PM)Erato napisał(a): Decou Dream a na czym robiłaś, też na szkle?
Na drewnianej deseczce albo sklejce, dobrze nie pamiętam. Szmyrnęłam tym w kąt ze złości. Bo kupiłam i kolor, i podkład, a tu nic. Gdy chciałam po czasie zrobić kolejne podejście. Kolor zmienił konsystencję, więc tym bardziej nie ruszałam.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Lampionik... jak lampionik, ale mała komódka skradła moje serce! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Tak testowac to mozna. Ladnie wyszedl. Myslalam ze kropeczki tez tym wynalazkiem zrobilas i zastanawialam sie dlaczego nie pekly. Ale skoro to konturowki to albo masz dokladnie ten sam odcien albo trafilas w 10! z doborem koloru.
Odpowiedz
To jeszcze ja się wypowiem Smile bardzo fajna ta mini komódka, prostota w czystej formie, ale za to jaka efektowna i jak pięknie dopracowana Smile bardzo mi się podoba kolor tej niebieskiej bejcy na szufladkach, wogóle te szufladki pięknie wyglądają. A ze świecznikiem super efekt uzyskałaś tymi pastami, takie coś a'la mozaika wychodzi, ja bym dała tą pastę po całości świecznika, mogło by to wyglądać ciekawie Smile
Odpowiedz
Merilon dzięki - pasta po całości to pewnie będzie któryś z kolejnych eksperymentów Wink

Shanna kropki są robione konturówkami Viva Decor Glass Effect Gel - ich kolory są dokładnie "kompatybilne" z kolorami past pękających, dlatego to tak idealnie się zgrało.

Grarut a w czym się pogubiłaś, bo się pogubiłam Big Grin

Zuza, dziękuję Smile
Odpowiedz
(08-26-2014, 03:09 PM)grarut napisał(a):
(08-26-2014, 11:27 AM)Erato napisał(a): Grarut a w czym się pogubiłaś, bo się pogubiłamBig Grin

Erato no, jak na czym? Na tych transferach (pismo, pocztówki) Tongue
Pozostałe kumam Big Grin
aa, bo ja myślałam, że chodzi o ten lampion testowy Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl