Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Vika nie zgodzę się z Tobą, toż ten wieszaczek to cała nasza DeDe Smile lawendka jest, przepiękne cieniowania są, KOKARDKA jest, no wszystko dopracowane w najdrobniejszym calu !! Przepiękne !! no i wielki szacun za domalowanie lawendki, musiałam jeszcze raz przeczytać opis, bo nie umiałam zgadnąć kóra była domalowana a która naklejona, przepięknie Ci to idzie....ja tu widzę objawienie talentu malarskiego Naughty
Odpowiedz
Reklama
Malowanie pięknie Ci wyszłoSmile Ja jestem beztalencie w tej dziedzinie, więc nawet nie próbuje. Wieszaczek superSmile
Odpowiedz
(11-16-2014, 11:23 AM)Merilon napisał(a): Vika nie zgodzę się z Tobą, toż ten wieszaczek to cała nasza DeDe Smile

No pewnie, że De-De... tylko, że ja nie o tym Wink
Odpowiedz
(11-16-2014, 11:23 AM)Merilon napisał(a): no i wielki szacun za domalowanie lawendki, musiałam jeszcze raz przeczytać opis, bo nie umiałam zgadnąć kóra była domalowana a która naklejona
Madziu Heart

Kochane moje, lubię minimalizm, choć często kusi mnie, by jeszcze coś dodać. Wieszaków z lawendą zrobiłam już kilka i wydaje mi się, że podobne są do siebie. Pewnie dlatego, że zamawiający widzą jakiś w galerii na facebook'u i mówią "Chcę taki". Teraz tak akurat mam, że dostałam 3 zamówienia na szkatułki/herbaciarki "Chcę taką". Więc drugi raz robię makową (kwiaty na łące), lawendową (jedno z ostatnich zdjęć, popularna serwetka) oraz z różami w koszyku na ciemnym tle. Jeśli już pytałby mnie ktoś o zdanie, wolałabym robić coś czego wcześniej nie robiłam, ale cóż, klyent naszszsz pannn Big Grin Święta się zbliżają, warsztat wrze Wink

aniau, dziękuję Ci Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Wzięła i tak o, sobie namalowała Wink
Ja też uwielbiam lawendę Wink Wieszaczek może być też dla mnie Wink
Odpowiedz
Lubie lawende wiec mnie sie podoba wszystko co z nia jest.
A to ze domalowywalas....czad.
Odpowiedz
Reklama
Haniu, Oli i Shannko, dziękuję Wam Smile

(11-17-2014, 01:52 AM)oli napisał(a): Wieszaczek - klasyka gatunku. Piękny jest i tyle. Sama bym chciała.
A swoją drogą muszę pogrzebać w szafie, może mam jakiś szerszy i sobie machnę? Ale chyba nie mam. Wieszaków ze trzysta, ale wąskie, albo takie stare, że żal dotykać czymkolwiek.
I ja się kiedyś brałam za te z szafy własnej. Popełniłam jeden, Mężu korzysta, ale nie wygląda on artystycznie, brakuje mu tego płynnego kształtu Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Tak, te użytkowe-szafowe maja mało powierzchni dekupażowej Wink
Tej jest artystyczny i użytkowy. Tak sobie myślę, że to właśnie styl sam w sobie DeDowski jak już wspomniano.
Odpowiedz
Śliczny wieszaczek, elegancki, aż żal go będzie zakrywać jakimiś ubraniami :-)
Odpowiedz
(11-17-2014, 11:34 PM)apawlaczka napisał(a): Śliczny wieszaczek, elegancki, aż żal go będzie zakrywać jakimiś ubraniami :-)
No chyba, że na futro z szynszyli Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl