Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Nie wiem dlaczego z wężem Wam się kojarzy Wink. Oli powaga ??? Wiesz jak fajnie odbija na czarnym golfiku Wink. Mer jak Ci chodzi po głowie zawsze możesz zamówić Smile. Hania , Dora , Mery , DD dzięki .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Piękna ! Ale wygląda na grubą i faktycznie musi mieć solidniejsze tło. Tak myślę.
Odpowiedz
Justynka on jest na 10 koraliki . Więc jeszcze nie taki grubasek Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Oli jak będziesz miała czas to poszukaj sobie wzoru z tych co Ci dałam i wybierz kolory . Ja nie znam Waszych gustów Wink
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiola, rozumiem co znaczy "nie taki grubasek"
Ale "on jest na 10 koraliki" to nie kumam ani dudu.
Wiola, kuleczki zrób pliiissss.
Podeślę Ci bransoletki a Ty mi... wiesz... Wink
Odpowiedz
Justynka ta którą Ty masz jest chyba na 8 ( już dokładnie nie pamiętam ) . Więc dodaj sobie jeszcze 2 koraliki w obwodzie i będzie 10 Wink. O tych kulkach pomyślę , prawdopodobnie nie są takie łatwe.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Gosia nie ma sprawy . Średnica tego węża ma około 6mm.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wtedy robisz albo na więcej koralików albo z większych . Dla mnie osobiście najbardziej pasują toho 11/0. Zrobiłam na próbę na 20 koraliki bo znalazłam fajne wzory ale wyszedł straszny grubas Sad. Wydaje mi się że max to 15 koraliki na naszyjnik a 9 góra 10 na bransoletkę .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wioluś niziaj te swoje koraliki na niteczki
cudnie to robisz
Odpowiedz
Wiola ty wiesz co ja myślę, więc nie będę się powtarzać :-) podziwiam Twoje sprytne łapki :=)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl