Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Sukcesu Minecrafta nie bardzo mogę pojąć, ale ubaw miałam przedni słuchając komentarzy pochłoniętych grą 19-latków... cóż. A personalizowane upominki to jest to! U Ciebie transfery jak zwykle idealne. Ja, kurde, zawsze coś ukulam i muszę poprawiać. Nie zawsze dobrze to wtedy wygląda...
Odpowiedz
Reklama
oli napisał(a):Minecraft to dla mnie czarna magia - mam córy, więc nie znam.
Jajo fajowe, jak pani Jasia wrzuci w bukszpanik na Wielkanoc, to ozdoba gotowa :-)
No właśnie, pisanka jak nic Whistling

Cavi, musiałabym zobaczyć jak Ty transferujesz, wtedy bym bardziej szczegółowa była, ale tak na oko mogę doradzić, by nie używać zbyt dużo lakieru, papier z motywem "posmarować" lakierem w róże strony, dobrze docisnąć (ja dociskam powoli ale mocno kciukiem) i lepiej dłużej poczekać z rozpoczęciem rolowania niż za krótko.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(06-24-2015, 10:56 PM)DecouDream napisał(a): Cavi, musiałabym zobaczyć jak Ty transferujesz, wtedy bym (...)

Hmmm....? Big Grin
Ja dociskam małym drewnianym wałkiem kuchennym Wink I nie narzekam, niekiedy mi coś się spsoci, ale generalnie to te transfery raczej mi idą Wink

A małe tworki fajne, ja w przeciwieństwie do Was sama miałam fazę na minecrafta ze 3-4 lata temu. Bo ja w ogóle uwielbiam gry, zresztą nie tylko komputerowe. Tak, że tym bardziej creeperowa zakładka mi leży Smile
Odpowiedz
Drobiazgi najtrudniej się robi bo problemem są motywy .

Pani Jasia zapłacze, oj, zapłacze .

Smile
Odpowiedz
Na Minecrafcie się nie znam, ale zakładeczka bardzo mi przypadła do gustu Smile podoba mi się kolor tła, ludzik fajowy no i ten surowy sznureczek super pasuje do tej zakładeczki i te drewniane koraliki Smile A zawieszka przeurocza, będzie wspaniała pamiątka dla pani Jasi Smile
Odpowiedz
Cavi, zapamiętam, żeś "growa" dziewczyna. I ja swego czasu zatracałam się w grach niekomputerowych: czarne historie, fasolki, inwigilacja, sabotażysta...

Malolku i Haniu, bardzo mi miło, że podobają się Wam te malizny, a i że dedykacja też Smile

Mer, dziękuję Ci Kisss
A ten koralik jeden brązowy, to od Ciebie! Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
(06-25-2015, 04:32 PM)DecouDream napisał(a): Mer, dziękuję Ci Kisss
A ten koralik jeden brązowy, to od Ciebie! Big Grin
też mi się tak zdawało Smile Wink te koraliki drewniane super właśnie pasują do jutowego sznureczka Smile
Odpowiedz
Jak go przyłożyłam, to mi "kliknęło", więc został Lol
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Happy
....tak sobie teraz przypomniałam, że mojemu mężu się podobają świnki z tego minecrafta, może mu coś z nimi zrobię Big Grin
Odpowiedz
Świnek nie znam. Zaświnkuj co Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl