Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
No to jeśli macie ochotę pobawić się w decou interaktywne - oto cztery możliwe wersje pudełka Smile
Z czarną koronką    
Z brązową wstążką    
Z turkusową wstążką    
Z fioletową wstążką    

Ten obrazek nosi tytuł "La morte d'amour", czyli śmierć z miłości, i przedstawia topielicę - wiec wbrew tej wesołej kolorystyce przesłanie nie jest takie wesołe Big Grin Myśle jeszcze o transferze tytułu. Może ta ponura czarna koronka byłaby wówczas na miejscu?... Bo kropki tak właściwie wcale nie pasują, użyłam ich tylko ze względu na idealnie zgrany kolor.
Odpowiedz
Reklama
Eeee... nic bym nie dawała... poza tą bielą Smile
Odpowiedz
Pierwszy i ostatni - odpadają! Dwa środkowe podobają mi się. nie wiem, które bardziej...

Kurcze! Aleś sobie motyw wybrała - topielica... przyśnić się może...
(10-28-2012, 09:58 PM)vika napisał(a): Eeee... nic bym nie dawała... poza tą bielą Smile

Eeee... ta biel za bardzo się odcina... szczególnie po lewej...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Big Grin Obrazek bardzo mi się spodobał, a ostatnio "odkryłam" transfery i nic tylko bym transferowała... Mam jeszcze kilka z tej serii, choć nie są takie dramatyczne...
Bardzo Wam dziękuję za rady i uwagi - idę pobielać Smile
Odpowiedz
Swietne kropy, wyraziste motywy i koloystyka, ja bym przez delikatny szablon ornament wypukly z pasty i jednego z kolorow zrobila, tzw border, no jaka to normalna nazwa jest... ?? No tak, ale ja bym ornamenty wszedzie robila... Smile
Odpowiedz
Dominique, witaj w moim wątku Smile Niestety nie mam ani pasty, ani szablonów - ale mam białą konturówkę, podsunęłaś mi pewien pomysł Big Grin
Odpowiedz
Reklama
no i bardzo sie ciesze Smile

a szablony polecam, pasta to niekoniecznie specjalna pasta strukturalna, moze byc masa szpachlowa sniezki (ok 5 zl) czy easy filler fluggera, wazne zeby biala do mieszania z akrylami.

Odpowiedz
Puszka ładniuchna,ale pudełko śliczne jest i również jestem za turkusem lub brązemSmile
Odpowiedz
Puszka taka delikatna, a pudełeczko super, do mnie przemawia ta brązowa wstążeczka po bokach, nie wiem jakoś tak Wink
Odpowiedz
No i proszę, metodą plebiscytu zostały tylko dwie opcje Smile Pudełko wzięłam już w obroty i niedługo pokażę efekt końcowy Smile
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl