Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyję kolorem-szkatułka retro
(11-25-2012, 12:24 AM)Erato napisał(a): Te wzory ręcznie?.... No to padłam właśnie z zachwytu i zazdrości Tongue Słodkich dziewczątek nie lubię, no ale to jest słodkie par excellance, super.

Też jestem pod wrażeniem zdobień. Wyglądają super. Może tylko zbyt intensywny kolor na brzegach. A może to zdjęcie tak wyszło?
Odpowiedz
Reklama
świetna ta szkatuła, a te kolorki są idealne. Bardzo mi się podobaWink
Odpowiedz
Ja za tą dziewczynką nie przepadam... Ale to, co Ty z nią zrobiłaś, to mistrzostwo świata!! A te zawijaski są BOSSSKIE!!!!! O!!!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Ja wiem, że ta dziewuszka słodka jest! Ale ja vintażu nie lubię, a te dzieciaki to się z vintażem tak bardzo skojarzyły... Ale tutaj to (jeszcze raz piszę!) bardzo mi się podoba!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Tyle ochów i achów na temat dziewczynki i zawijasków,że nie mogę uwierzyć.A bałam się,że będzie lekko przedobrzona.Dzięki za uznanieSmile
Dziś świecznik.Tym razem coś dla kociar.Szkoda,że już ostatni jaki zrobiłam,ale hurtownia przestała je sprowadzać i wyszła lipa.Sad

       

(11-26-2012, 08:33 PM)aniolek2206 napisał(a): Tyle ochów i achów na temat dziewczynki i zawijasków,że nie mogę uwierzyć.A bałam się,że będzie lekko przedobrzona.Dzięki za uznanieSmile
Dziś świecznik.Tym razem coś dla kociar.Szkoda,że już ostatni jaki zrobiłam,ale hurtownia przestała je sprowadzać i wyszła lipa.Sad

Od razu uprzedzam,że jak to u mnie bywa jest trochę podrasowany.Kolory serwetki były lekko bladawe,więc je podmalowałam,dodałam esków-floresków i wyszło coś fajnego...Tongue
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Świetne, ja nie lubię takiej ilości jaskrawych kolorów, ale wykończylas to dokładnie w klimacie motywów.
Odpowiedz
Reklama
to takie twoje i fajnei dla mnie super - fajna kolorystyka
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Ciekawy wzór, kolorowo bardzo ale jak dla mnie za bardzo Tongue
Nie moje klimaty Smile
Odpowiedz
bardzo ladnie wykonczone, zdolne lapki, bardzo zdolne...
Odpowiedz
Anetko brawo!! Nie mam się do czego przyczepić Wink
Dziewczynka moja! Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl