Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Mowę mi odjęło...
Piękne jest to Twoje "ciapanie" i to łączenie kolorów. Robisz cuda, po prostu cuda!!! Uwielbiam Twoje prace i nieustannie się nimi zachwycam.
Odpowiedz
Reklama
AnaLena, miód lejesz na moje serce, dziękuję Ci za taki wspaniały komplement Heart
Zdemoralizowane wrony, i ja Was kocham Big Grin
Odpowiedz
Chcę ważkę!!!

Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Nie! Ja chcę ważkę!
==============================
Ale i ta zdemora coś tam tez może być Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Buuuu.... Pozostało mi pracę w czarnych barwach robić oj oj Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania, mnie zostało chyba pół ważki Smile Tyle mogę Ci zaoferować Big Grin Ale chyba wolałabym zobaczyć, jak zrobisz pracę ze zdemoralizowaną wroną Big Grin
Odpowiedz
Reklama
oj ja też mięskiem lubię sobie czasem rzucić, ale tu u nas to kuźwa pełna kulturka :-)
Odpowiedz
(12-08-2013, 02:09 AM)Erato napisał(a): Hania, mnie zostało chyba pół ważki Smile Tyle mogę Ci zaoferować Big Grin Ale chyba wolałabym zobaczyć, jak zrobisz pracę ze zdemoralizowaną wroną Big Grin

Tzn od głowy do połowy czy od ogona w drugą stronę?
Smile))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Grarut, muszko, no aż mi się mokro w oczach zrobiło, no.... Strasznie Wam dziękuję za te komentarze, rzadko kiedy ma się tyle satysfakcji z własnej pracy - bo i prezent dla kogoś, kto się cieszy, i takie pochwały. Bardzo Wam wszystkim dziękuję...

Hania, pół serwetki z ważką Big Grin
Odpowiedz
haha... Popytam, może ktoś jeszcze ma taką serwetkę i zechce odstąpić. Jeśli nie, to uśmiechnę się o połowę do Ciebie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl