Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dzień dobry
#1
    jestem tu nowa. Decupage wciągnął mnie gdzieś w połowie grudnia 2012 r. i połknęłam tego bakcyla.Zaczęłam od bombek choinkowych, a potem już poleciało. Trochę się podszkoliłam u dwóch doświadczonych decoupażystek. No i internet. Bardzo dużą frajdę daje stworzenie czegoś ładnego. Poza tym uczę się cierpliwości i czekania, bo bez tego w decoupagu ani rusz.
Mieszkanie zaczyna zapełniać się decoupagowymi dekoracjami. Jezeli mi się uda - do załączników dodam kilka moich prac.
Maria


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Reklama
#2
Czesc Marysiu, fajnie, ze jestes Smile Tworz i pokazuj!
Odpowiedz
#3
tylko jeszcze nie wiem jak mam pokazać te swoje cudeńka
Odpowiedz
#4
Witaj.
Bedziemy czekac na Twoje prace a Ty spokojnie obczajaj forum. Zalaczniki to pikus, raz dwa zalapiesz.
Odpowiedz
#5
Witaj Mario, zapraszamy. Jak pokazać? Zrób zdjęcia, załóż swój wątek i wklejaj Smile To bardzo proste, a jeśli będziesz miała problem, to Ci pomożemy.
Odpowiedz
#6
Witam serdecznieSmile
Odpowiedz
Reklama
#7
już załapałam o co chodzi z załącznikami - 200kb!!!!!! i poszło
Odpowiedz
#8
W ten sposob:
wejdz tu: http://decoupageforum.pl/Forum-Nasze-pra...-Decoupage
w prawym gornym rogu kliknij na 'napisz watek' - to bedzie Twoj wirtualny domek (oczywiscie mozesz zalozyc wiele watkow - np. w przepisach, itp.),
otwiera sie okno, gdzie gorna linija jest przeznaczona na nazwe Twoje watku, np. decu Marysi
W glownym oknie, za kazdym razem, gdy bedziesz prezentowac kolejne prace, wpisujesz odpowiedni tekst i wklejasz zdjecia.
czyli; pod oknem, z lewej strony klikasz BROWSE przy 'nowy zalacznik', zeby wybrac u siebie, w komputerze, zdjecie pracy (do pieciu na post i musza miec max 200 mb), potem z prawej strony klikasz - wstaw do posta (kazde zdjecie pojawi sie w tym miejscu, gdzie akurat znajduje sie kursor myszy, pamietaj, zeby przed kliknieciem 'wstaw' kliknac na biale pole pod Twoim wpisem,
nastepnie klikasz 'odpowiedz' i juz!

za kazdym razem, zamiast pisac normalnie w polu pod postami, tak jak to zrobilas teraz, klikasz w odpowiedz i jak wyzej Smile

uff... no to sie napisalam po proznicy Smile
Odpowiedz
#9
dzięki - nie po próżnicy, bo się przyda
pozdrawiam
Odpowiedz
#10
spoko Smile

bardzo przyjemna szkatuleczka, oczywiscie przez jednoskladnikowca trzeba przejsc, jak przez rozyczke SmileSmile, bez grama zlosliwosci to pisze!

Telefonem zdjecia robione? To chyba lepiej, jak przy dziennym swietle, bo troszke rozmyte Smile i przez to nie widac, czy faktycznie ociupinke wiecej lakieru by mozna bylo polozyc Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl