Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam Serdecznie .
#1
Witam Serdecznie.Smile
Tak jak obiecałam zagląda do ,,Witalnika,, i coś zostawię po sobie.
Jestem Beata spod znaku Koziorożca mama dwójki dzieci a trzecie najmłodsze już znacie ze zdjęcia.
To nasz Kato (white west terier) pociecha i słodycz wszystkich w domu mały pies o dużym charakterku jak mawia moja najstarsza pociecha.Big Grin
Pracuje i mieszkam w Niemczech od prawie już piętnastu lat ale moje korzenie pochodzą z małopolski.
Kocham piec ciasta i wszystko co słodkie ……
Trafiłam do was przez przypadek bo szukałam informacji jak skompletować pierwsze podstawowe zakupy do Decoupage i znalazłam bardzo dużo sporych informacji co mnie ucieszyło.
Powiem prawdę że przedmiotów wykonywanych ta techniką mam w domu kilka –tym bardziej że lubię ,,starocie,,a tak naprawdę epokę która minęła.
Zawsze kupuję te cudeńka ale jakiś czas temu będąc na bazarze staroci spodobała mi się piękna skrzynia –tylko był jeden problem kosztowała krocie.
I wtedy pomyślałam dlaczego nie spróbować sama takie cuda śliczne robić metodą prób i błędów gdy nie takie rzeczy trzeba był na obczyźnie załatwiać i radzić sobie.
Postaram się pokazywać co mi będzie wychodziło i czekała na wasze zdanie co nie tak robię.
Więc mam cicha nadzieję że gdy poproszę o jakąś poradę to uchylicie rąbka swojej wiedzy.
Pozdrawiam wszystkich a zarazem gdy ktoś będzie blisko mojej miejscowości to serdecznie zapraszam bo gości to ja bardzo lubię przyjmować.Rolleyes
,,Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje,,
Odpowiedz
Reklama
#2
Witam Cię serdecznieSmile Fajnie, ze do nas dołączyłaś i na pewno znajdziesz tu kopalnię wiedzy na temat decu i pomoc. Moja przygoda z decu zaczęła się na poczatku tego roku i wciągnęło mnie to na całego więc z góry uprzedzam, że jak zaczniesz to skutek może być taki jak u mnie. Fajnie, ze coś o sobie napisałaś bliższegoSmile
Odpowiedz
#3
Witam serdecznie
Odpowiedz
#4
Witaj serdecznie. My wszystkie albo prawie wszystkie jesteśmy amatorkami, samoukami. Uczymy się netu, z forum i blogów, czasem na jakichś kursach. Co potrafią niektóre dziewczyny widziałaś. Więc głowa do góry, wszystko przed Tobą to tylko kwestia czasu i pracy.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#5
Dziękuję Wam szystkim za miłe słowa ale jak by coś .........to gdy będzie pisk w oddali słychać to będę ja.
Spokojnej nocy życzę wam kobietki.
,,Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje,,
Odpowiedz
#6
Witaj! Smile

Fajnie, że do nas zawitałaś Smile Widzę, że lubisz sobie pogadać - to dobrze, bo my też lubimy Smile
Ja to nawet bardziej lubię gadać niż dekupażyć.... Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj Beatrycze, miło się przedstawiłaś. Pytaj śmiało, my tu nie tylko rąbków, ale całych kurtyn uchylamy, jak komu potrzeba Big Grin Wszystko to za dobre słowo (piski też akceptowane).
Odpowiedz
#8
Witaj, witaj Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#9
Witam ponownie Smile zaglądaj tu często, pracuj jeszcze częściej (ja mam problem z taka kolejnością Smile) i rozwijaj paczkujaca pasje, bo to naprawde swietna rzecz jest!
Dominika
Odpowiedz
#10
Witam cie serdecznie!

Świat decoupage i nie tylko...
http://szafa-artystyczna.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl