Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Ja też podziwiam i na samą myśl ile to Ty tych krzyżyków musisz skrzyżować, żeby taki piękny wzór wyszedł to aż mi się coś robi w głębi jestestwa mego...

Piękna bombka!
Odpowiedz
Reklama
Vika niech Ci się nic nie robi bo ja to uwielbiam . Sprawia mi ogromną frajdę jak powstaje taki krzyżykowy obrazek Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dobra, to Ty rób, a ja Ci z podziwem pomacham ręką obleczoną w taką podwójną szaro-grafitową (cudną!!!) Smile
Odpowiedz
Graż ale ja się przecież usprawiedliwiłam dlaczego już ją pokazuję Wink. Chciałam Wasze opinie czy robić takie czy nie Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiola, rób, rób !!!
Odpowiedz
No dobra, dobra. Gdzie kolejne bombki?
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Hania teraz się wyszywają motywy na kartki świąteczne Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Miała być kocia seria . Ponieważ kobieta zmienną jest .... Kiedy wyszyłam pierwszego misia zakochałam się ( cóż poradzę że ja się szybko zakochuję Wink). Na razie powstały cztery bombki . Wszystkich motywów do wyszycia jest chyba 8 . Jak zdążę to powstanie cała seria. Dziś luknijcie na te                
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Tak, tak, tak, tak!
4 x tak!

Ostatnia moja!
Odpowiedz
Jakież cudne!!! Połyskują subtelnie. To nitka błyszcząca, czy brokacone?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl