Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Dzięki Smile. Ren no widzisz zachciało mi się wydruku na takim ozdobnym papierze Wink. Fota trochę to wyostrzyła . Ogólnie nie jest źle Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Fulprofeska. Bardzo ładna karteczka Smile za co się nie złapiesz to się udaje Smile
Odpowiedz
Ren żebym to ja wcześniej o tym wiedziała Wink. Człowiek uczy się na błędach - czyż nie tak ???? Smile. Mam już całe pudełko tych przydasi scrapowych i ciągle coś dokupuję - nie wiem po Wink. Może kiedyś się przyda . Lubię chomikować . Mery , Marta dzięki.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Masz rację Słonko Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Graż dzięki . W końcu robię to co lubię Wink sory kocham Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Tak z nudów sobie zrobiłam Wink            
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
O! To ja biorę trzecią! Smile
To teraz znowu musisz się ponudzić i robić następne! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
o tak, o tak, nudź się, nudź Smile bardzo ładne, jak widać, bo zabrały od razu... to są wycinanki z big shota?
Odpowiedz
Oli to gniecione to jakiś papier - taki bardzo fajowy. Dostałam go od Ginger . Martag to bs -tylko ja go nie mam . Kupuje gotowe wycinanki. Stwierdziłam że tak taniej Wink. Teraz biorę się znowu za koraliki . Zmiana musi być . Jadę jak na taśmociągu - koraliki , decu, scrap i od nowa Smile. Dzięki za pochwały . Już myślę żeby zacząć robić kartki bożonarodzeniowe . Mam trochę fajnych motywów i już mnie strzyka żeby coś z nimi zrobić Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ta zielona chyba mi się najbardziej podoba Smile Te białe elementy to jest jakieś tworzywo czy papier? Jak to się nazywa i gdzie to kupić? Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl