Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Hania , Gosia dzięki . Nata Olka cały czas mnie namawia na te krosna . Może się skuszę Wink. W tym tygodniu zrobiłam taki        
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Tamten poprzedni w turkusie był podobny do Twojego Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Cudne te Twoje koraliki, wszystkie, a ten mi się ogromnie podoba Smile Mam zapędy, żeby spróbować zrobić takie, koraliki mam, tylko czasu niet Sad Na pewno mi tak pięknie nie wyjdzie, ale spróbowanie kusi Big Grin
Odpowiedz
Karola mi na początku też wychodziło jak wychodziło . Trening czyni ...... to że chcesz sięgać po więcej Wink. Jak już się nauczysz to zobaczysz jak to wciąga i nie jest tak trudne jak decu Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiolka, czaderna obroża!!!
Odpowiedz
O rajusiu! Piękna kolorystyka! Smile Wydaje mi się to straaaasznie skomplikowane! Magia!
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Reklama
Justynka Renia - dzięki . Tinu akurat to wcale nie jest skomplikowane . Aby tylko nie pomylić wzoru , chociaż i z tym też sobie radzę Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Big Grin ależ...
Odpowiedz
Ja tak samo jak i muszka Big Grin
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Oli żebyś wiedziała że to dzięki Tobie podjęłam wyzwanie robienia takich grubych schematycznie skombinowanych wzorów. Teraz sznur na 8 koralików to jak cienka niteczka Wink. Ela , Tin do decu trzeba mieć talent a do biżu ( takiego jak ja robie ), jak wszyscy twierdzą - cierpliwość .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl