Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
faktycznie zdjęcia trochę bleeee, ale karteczki z tym kulaniem wychodzą bardzo fajnie. Ogólnie jak z resztą wiesz nie przepadam za tą techniką, ale jako dodatek do kartek, takie kwiateczki to świetny pomysł. Ja się nie podejmę, ale lubię popatrzeć jak Tobie to wychodzi. Podobnie jak origami, totalna abstrakcja dla mnie :-)
Odpowiedz
Reklama
Zrobiłam je jakiś czas temu . Czekały na obfocenie            
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dorobić szaliczek też Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Jak by tak jeszcze naszyjnik.... Joj...
Ciekawe ile sztuk koraliczków potrzeba na taką jedną...
Odpowiedz
Oli ja awentualnie mogę CI na drutach dorobić Wink . Virgo nigdy nie liczyłam ile koralików potrzeba na bransoletkę. Ciekawe czy naszyjnik taki płaskowaty byłby ładny .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiolka, okrągły jest cudny, ale płaski faktycznie mógłby kiepsko się układać.
Odpowiedz
Reklama
Jestem chyba też bardziej za tymi okrągłymi a tak mi sie podobały te płaskie dopóki ich nie zrobiłam Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dzięki Ren Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
No i mamy kolejne cudne bransoletkiSmile
Odpowiedz
śliczne!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl